Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Mennyi az ára a ruhának. Ahogy néztem 56-os. Nekem pont jó lenne!
.....ilyenkor rá kell "menni" a nevére,hátha hirdeti.......
esetleg nézd meg az adatlapján, hogy az eladó holmik fül alatt mi van
esetleg az árát is leírnád?
sziasztok!Ha esetleg van valakinek térdkoptatója eladó az ne tartsa magában köszi!
Szia!

Sok mindent leírtál, de az árat nem... így nem tudunk miből alkudni!
Sziasztok!
Van egy kis problémám csizma ügyben, mivel szélles, torkos lábfejjel áldott meg az ég, így éléggé macerás csizmát választanom. Nyíregyházán és környékén sajnos nem találtam megfelelőt ezért szeretnék majd a közeljövőben Budapesten szétnézni. Szóval Tcx csizmákat próbáltam és volt olyan ami fel sem jött a lábamra és ami feljött az nagyon de nagyon szorított, kényelmetlen volt. Van valakinek ilyesmiben tapasztalata? Milyen márkákat nézzek meg, jelenleg ami megfogott az a Alpinestars s-mx 5 csizmája, remélem jó is lesz, ha van valakinek a véleményét elfogadom Kb 60.000 ft-ot tudnék csizmára költeni.
Előre is köszönöm!
Sziasztok!
Méretprobléma miatt...sajnos.Egyszer volt csak a fejemen..ameddig próbáltam.
Dobozában,papírokkal.
A plexin és a hátulján még fönt vannak az instrukciós matricák.
N90 highline n-com 75th Louis. (ez annyit takar ,hogy hátul van egy matrica ami élteti a 75 éves Lajost...amúgy még jól is néz ki rajta..de minden további nélkül leszedhető..
Nolan N90 Classic n-com® felnyitható bukósisak. Modern design, tökéletes illeszkedés, és a legmagasabb fokú biztonság ötvözete. Klíma komfort bélése és az integrált légcsatornái hosszútávú kényelmet biztosítanak meleg időben is.

Anyaga: Lexan® EXL
Tömeg: 1,750 g
Plexi: Pinlock® előkészített, páramentes, karcálló, víztiszta, beépített napszemüveggel
Szellőzés: Állítható áll, és homlok légbelépők, hátsó kilépővel, köztük légcsatorna rendszerrel
Bélés: Clima Comfort lélegző, antibakterilális, kivehető
Csat: Microlock (ricnis szerkezet)
Minősítés: ECE 22.05 (nyitott és zárt állapotban is)
Egyéb: bogárháló; Nolan n-com® kommunikáció előkészítés
Matt fekete S méret.
Alku nincs!
...tényleg nincs
Nem postázok. Büdöspesten előre egyeztetett időpontban megtekinthető,átvehető.
storno....... valamit megkevertem.......
azt az 1 forintot most megadom érte
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne ilyen sisakot lehet itthon venni?

http://motosalmi.es/casco-inte...
Sziasztok !

Eladóvá vált kedves párom, 2 részes bőrruhája. Márciusban lett vásárolva a motorkiállításon (2012-es), egyszer használta, míg hazajöttünk vele pestről szegedre. Időközben rájött, hogy nem kényelmes neki, és nem szereti, ráadásul ki is fogyott belőle, ezért csak a szekrényben "porosodik" április óta. Így nem kell mondanom, hogy milyen állapotban van ! Kérésre képeket természetesen tudok még küldeni !
Kabátja XL-es méretű
Nadrágja pedig M-es méretű

Ára: 60.000Ft

Csere is lehet, de csak komplett cordura ruházatra, értékegyeztetéssel.

Ha érdekel, hívj bátran, bármikor
30/213-23-02

Személyesen szegeden megtekinthető bármely időpontban, és természetesen postára is tudom adni !
80e a gaerne sg, 11e ft a térdvédő.
árban ?
Sziasztok. Lenne egy vatta új 44 es gaerne sg12, és egy 1 x használt alpinestars térdvédőm eladó.
valakinek eladó jó állapotú cross sisak m méretben ?,
hát ezt nem tom ...meg orrvédő legyen rajta ...jó dolog
De maga ez a Roll Off leszerelhető nem? Kb. ugyan az a tiéd is, és a Roll Off-t a tiédre is ugyan úgy rá lehet pattintani. Ha lée lehet venni és mindenképpen levenném, csak hát ha szettben ennyi, akkor tök jó!
Eladóvá vált AGV K-4 Vyrus sisakom. Mértet: M 57-58 (7 1/8 - 7 1/4)
2012.04 hóban vásároltam, 59.100 ft- ért, a Show Bike-ban. Plusz vettem hozzá egy sötét plexit, 12.400 ft.
Mikor megvettem úgy gondoltam, hogy később kicsit tágulni fog, ezért passzosabbat vettem. Kb. 10 alkalommal volt rajtam, de ez nem tágult semmit. A bukó alján, a szivacson a nyak résznél (mind a két oldalon) van egy kis felületi sérülés. Ez abból adódik, hogy nem bőr bevonatú az a rész, hanem valami habszerű anyag, ami nagyon könnyen sérül. A világos plexin vannak apróbb karcok. Illetve nincs meg a bogárháló, valahol elhagytam. Ezeket leszámítva egy igazán jó állapotú, hibátlan fényezésű, kizárólag maszkban használt sisak. Sisakzsákkal, a dobozával és minden papírjával együtt adom. Érdekelődni izoli76@gmail.com címen lehet. A félreértések elkerülése végett, a személyes adás-vételt részesítem előnyben Sz.Sz.B.M.
Az ár: 40.000 Ft. Alku Nincs!
konkrétan nekem ez van http://www.aunergyor.hu/cross-... én szeretem rollosat ne vegyél szerintem felesleges ha csak nem versenyzel drága bele a roll ....
Közben találtam, csak nem tudtam, hogy a roll off, az a felpattinthatós szerkezet rá!
Találtam egy jó szemüveget!

Scott

A kérdésem az lenne, hogy ez a fólia letépő bizgenytű hogyan működik? Gondolom levehető. Valami videó, vagy értelmes leírás a használatáról van valahol?