Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elado lett a ruhám.apro 1 reszesben van
Sziasztok!
Szerintetek egy alig használt Arai speed bukó megér 30ezret?
Továbbá :

Leo vince SBK ovál dobpár (hayabusán volt) -Not for road - olcsó pénzért eladó !
Sziasztok !

Női Vanucci bőrruha eladó ill cserélhető (40-es -42-es érdekelne )

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
cross bukót keresek jó állapotban m méretben .....
Eladó:
Alig használt ( 2x) Roleff cordura kabát ..kivehető béléssel, külső-belső zsebekkel,szellőzőkkel...protektorokkal.Nadrággal összezipzárazható...
TELJESEN ÚJ ÁLLAPOTBAN.
Irányár: 21 500Ft
Igény szerint postázom is....( a postaköltség nincs az árban)Az ár enyhén alkuképes.......
Tel. 0370 9409 606
xxsanyi@citromail.hu
Sziasztok! Mellkas-gerinc protit szeretnék venni, de nem tudok dönteni az Alpinestars track vest és a Zandona shark armour gt között. Mindkettő 50 pénz körül van, az Alpin könnyebben fel-levehető, de a Zandona masszívabbnak tűnik. Valaki használta már ezeket a protektorokat, vélemény? Előre is köszönöm!
elkelt....
sziasztok,
elpasszolnám a dainese rossi ruhámat,eredeti, patyolat állapot! 50-es
és az alpinestars supertech cizmámat 43-as
a csizma 26ezer, a ruha alku tárgya
Eladó egybe részes ruha!
http://www.kepesmotor.hu/egyre...
Honda kabát L-es méret,hálós belsejű,protektorok nélkül.
Új állapotban. 8000 ft
20 9157-653
Mint mondtam ez is szűz...szombaton vettem...tehát a vadi új bukón még 6 pénzt lehet spórolni.:) Igazándiból csak lehajtott fejnél bizgerálja az ádámcsutkámat...ennyi a bakija....
Szia!
Köszi a válaszod:) Mondjuk én a sport csizmákat nézegettem. De majd Bp-en szétnézzek alaposan:)
Diadora csizma 43 as 20000ft
Újszerű állapotú bőrkabátom eladóvá vált! Váll,könyök protektorokkal, erősített gerinc és hátvédővel! Fél áron!Kerozin! Megtekinthető: Eger, Füzesabony, Miskolc! 24000ft
Hein Gericke Pro Sports Protektoros váll, könyök gerincvédővel. Szinte új, karcmentes állapotban! Le zipzározható kabát résszel. Olcsón eladó! 38eft kb 50 es méret
Üdv.

Utólag érdemes fel varatni bőr nadrágra a koptatónak a "tapaszát"?
Szia. Én most próbáltam végig a gaerne teljes krossz palettáját ,nekem is kényes a lábam...Nos a tapasztalatom az volt,hogy ugyanabban a 44 es méretben az SG10 nek volt a legnagyobb a lábfejmagassága. az sg 12 nek és a react nak is alacsonyabb egy picit. az sg12 az kb a tcx nek a megfelelője,magasság szempontjából.
azt újdonatúj jelen pillanatban 57 a bázisnál, gondold át az árat.
Sziasztok!Van egy olyan problémám hogy a tisztítások végett a csizmám kicsit kifakult itt ott.Be lehet festeni valamivel?Mondjuk bőrfesték.Ezek tartósak is?Most jelenleg piros de feketére szeretném festeni.Válaszotokat köszi!
Rossi#46!

A linkre kattintva megtalálsz minden infot...
Méretprobléma miatt...sajnos.Egyszer volt csak a fejemen..ameddig próbáltam.
Dobozában,papírokkal.
A plexin és a hátulján még fönt vannak az instrukciós matricák.
N90 highline n-com 75th Louis. (ez annyit takar ,hogy hátul van egy matrica ami élteti a 75 éves Lajost...amúgy még jól is néz ki rajta..de minden további nélkül leszedhető..
Nolan N90 Classic n-com® felnyitható bukósisak. Modern design, tökéletes illeszkedés, és a legmagasabb fokú biztonság ötvözete. Klíma komfort bélése és az integrált légcsatornái hosszútávú kényelmet biztosítanak meleg időben is.

Anyaga: Lexan® EXL
Tömeg: 1,750 g
Plexi: Pinlock® előkészített, páramentes, karcálló, víztiszta, beépített napszemüveggel
Szellőzés: Állítható áll, és homlok légbelépők, hátsó kilépővel, köztük légcsatorna rendszerrel
Bélés: Clima Comfort lélegző, antibakterilális, kivehető
Csat: Microlock (ricnis szerkezet)
Minősítés: ECE 22.05 (nyitott és zárt állapotban is)
Egyéb: bogárháló; Nolan n-com® kommunikáció előkészítés
Matt fekete S méret.
Ára:51 ezer magyar pénz
Alku nincs!
...tényleg nincs
Nem postázok. Büdöspesten előre egyeztetett időpontban megtekinthető,átvehető.
Elérhetőség az adatlapomon.
jogos