Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Profi CLOVER DZSEKI eladó! Nem gagyi! Bevarrt protektoros,szél és vízálló(valóban az) ebbe nem ázol és nem fázol és buksz meg véd.Természetesen sérülés mentes L-es méret,mindene működik ár 25 000ft ingyen posta 06 20 352 6461
Eladóvá vált AGV K-4 Vyrus sisakom
Mértet: M 57-58 (7 1/8 - 7 1/4)
2012.04 hóban vásároltam, 59.100 ft- ért, a Show Bike-ban. Plusz vettem hozzá egy sötét plexit, 12.400 ft. Kb. 10 alkalommal volt rajtam. A bukó alján, a szivacson a nyak résznél (mind a két oldalon) van egy kis felületi sérülés. A világos plexin vannak apróbb karcok. Illetve nincs meg a bogárháló, valahol elhagytam. Ezeket leszámítva egy igazán jó állapotú, hibátlan fényezésű, kizárólag maszkban használt sisak. Sisakzsákkal, a dobozával és minden papírjával együtt adom. Érdekelődni izoli76@gmail.com címen lehet. A félreértések elkerülése végett, a személyes adás-vételt részesítem előnyben Sz.Sz.B.M.
Az ár: 40.000 Ft.
Az jó ár nagyon!
Szia!

Köszi az infót, még gondolkodok Motowell sisakon is, mert inkább támogatnám a magyar terméket, de majd meglátom...
Az utolsó.Akit nem érdekel,azoktól elnézést kérek.
Keress ismerőst,ez is az MTR is megszerezheted 15-ből!
Hármat vehetsz évente.

Még néhány kép.
Csak Pocsesznak!
Az általad említett sisakról nincs tapasztalatom,de van másik.A NOX 940.
A képeket látva hasonló lehet.Kicsit bátortalanul rendeltem,de nem csalódtam.Az MTR sisak is hasonló,talán ugyan azon héjra épül,némi szellőző változással. A sisakot próba nélkül választottam,de az M 57-58 tökéletes az 57-es fejemre.Nagyon szépen tart,nem szorít sehol,tökéletes,ahogy a nagy könyvben meg van írva.Kidolgozása megfelelőnek tűnik,szép a belső,pontosan zár a plexi,napszemüvege is szépen reteszel,nem sötét.Ennek a súlya "csak" 1400g,három szellőzője van. Ennyi pénzért /20-22-ér kínálják/ szerény véleményem szerint megfelelő.Nekem biztosan,főleg amikor olvasom a háromszoros áron kínált márkák tesztjeit.Spanyolországi /E9/ minősítés van a címkén és nem kínai,ha igaz,mert madein Eu.Van néhány kép,nem tökéletes,de talán segít a döntésben.
Akciós, rendkívül kedvező árú motoros kabát .

Kivehető vastag bélés, extra erős protektorok, fényvisszaverők.

Ennyire olcsón, ilyen jó minőségű motoros kabátot sehol másutt nem kapsz!
Csak a készlet erejéig!
39990 helyett 13990Ft

Az eredeti árat Olasz oldalakon ellenőrizheted!
www.darazsgarazs.hu
Krossz- Enduro csizma 40;41;46 méretekben készletsöprő áron eladó!

29990Ft
www.darazsgarazs .hu
Akkor inkább - ha megoldható - valami fólia, ami UV szűrős.
Lehet, hogy jó lenne nappal. De ez egyáltalán nem biztos. Ki kellene próbálnod valami vékonyabb átlátszó műanyag darabon.
Viszont egészségtelennek egészségtelen lenne, ugyanis nem UV szűrős. Vagyis amikor a plexit - a lefújtat - lecsuknád, a pupillád a sötét miatt kitágulna, az UV sugárzást pedig 1 az 1-ben kapná a szemed. Ehhez viszont nem kell a napba nézned, úgy is a szemedbe jut. Nem véletlenül mondják, hogy a gagyi napszemüveg helyett jobb, ha hunyorogsz!
Sziasztok!

Légyszi Segítsetek nekem!

A Sisakomhoz sehol nem lehet szerezni sötét plexit még a Nagykernél sem mert nem rendeltek többet és ugye van ilyen Lámpa búra sötétítelő lpray és szerintetek jó lenne az a plexire?
Sziasztok. Van egy eladó Diadora 44-es csizmám. Jó állapotú. 16 000Ft.
gyerekek, gyerekek... szó szerint.
S-es fejek, 41es lábak... hol vagyok?
átmegyek a nagyfejűnagylábúmotorosok.hu-ra
JÓ BŐRKESZTYŰ OLCSÓN!

http://auto-motor.vatera.hu/mo...
Ha valaki tudna shoei xr 1000 sisakhoz orrvédőt,zajcsökkentőt és bogárhálót, használt is tökéletes!Légyszi irjon. Köszi
Sziasztok.
Eladó párom csizmája. Hirdetések között megtaláljátok.
Üdv
Vaszi
Minden, ami fontos lehet a biztonságos motorozásodhoz!
Nézz szét oldalamon, ahol sok olcsó újszerű motoros cuccok közül választhatsz!
http://hasznaltmotorosruha.hu/...
Forgalmaztok még ICON cuccokat?
MTR S-811 bukó most egész jó áron van a bázismotor.eu-n.
Van esetleg valakinek tapasztalata a sisakkal kapcsolatban, vagy magával a márkával...?
Köszi előre is...

Anyaga: ABS
Tömege: 1,630 g
Víztiszta plexije karcálló, Pinlock® előkészített
Beépített napszemüveg
A légcserét az állítható áll-, és homlok beömlő, valamint a hátsó kilépő biztosítja
Komfort bélése eltávolítható, mosható
Az állszíj nyomógombbal záródik
E minősített
A bogárvédő, és a pára terelő széria tartozék.
Helló!
S-es sisakot keresek, 20-30 körül!
Persze, jöhet! Ingyen bármi elfogadok
jó állapotban lévő cross csizma eladó
képeknek megfelelő állapotban van , csatok épek , 43 van beleírva de inkább 42-41 lábra való, képet küldök ha kell , írj vagy hív bátran minden kérdésre szívesen válaszolok
Shox Bőrnadrág eladó! XS-es méret,én 180 magas és 80kg-os vagyok pont jó kopás és szakadás mentes.Csípő és térd protektorok koptató is lehet rá tenni,dzsekivel összecipzározható ár 15000ft 06 20 352 6461
Profi CLOVER DZSEKI eladó! Nem gagyi! Bevarrt protektoros,szél és vízálló(valóban az) ebbe nem ázol és nem fázol és buksz meg véd.Természetesen sérülés mentes L-es méret,mindene működik ár 25 000ft ingyen posta 06 20 352 6461