Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne bízd el magad, inkább rosszabbul
Ti mit csináltok szegény pacikkal?

Tibkinébe van több mint 100.000km
Az enyémbe volt 68.00km

De gumi-lánccsere, olajcsere, szelephézagállíáson kivül nem volt soha szervízbe.......mert nem volt baja.
Itt meg állandóan azt olvasom csörög, zörög, kattog.....
Helló!
Segítséget szeretnék kérni. Egy adott GS 500 megvásárlása előtt állok és arra gondoltam, hogy megdobnám a motort egy Bódis sportdobbal.
Azt nem tudom, hogy ez a dob jó e egy 1995-ös GS500-asra, mert sajnos ezt nem tudták megmondani.
Előre is köszi!
Az épülő M43-as Tisza-hídja (Móra Ferenc híd).
Huszonvalahanyadikán adják át, a Makóig tartó M43 szakasz részeként,ami mellesleg már elég szépen kész volt októberben is, már akkor sikerült végigmotoroznom rajta.
Az én négy éves GS em sem néz ki jobban :(( De már nem sokáig :)))
Bizton állíthatom hogy hídon.
szegény jaffa.... és az a nonfango hátul
milyen szép csíkot húztál
és még egy kép... vajon hol készült?
Napi futkorászás közben beleakadtam ebbe a gyönyörűségbe. Az élet szülte ratbike.
NYERT
NKH. XVIII. ker BP.
Nem vicc valóban 16 órát bír a kis Garmin eTrex Vista HCX.
Hol jártam ma?
Holnapra megmondom, hogy mi a baj. Zsé 70-nek ugyan ez volt ,látta 3 szerelő, és szét is szedték, de nem jöttek rá. mindenáron komplett kuplungot, meg vezérmű láncszettet akartak vele cseréltetni és végül véletlenül rájött, hogy hogy valami csavar volt lelazulva!
Megosztok veletek egy kis hétvégi fotósorozatot:)

Címe: Pózolnak a feketék. (semmi rasszizmus :D )

http://sportmotor.hu/motoros_k...
Köszi szépen, most éppen fegyvertisztító spray volt csak nálam, (kb.wd40) és nagyon frankón bevált!
És tényleg nem hangszer az a GS!
nem most kivételesen nem elég erősen "csattog" ha már meleg, azért a szerelő sem hülye hogy szétszedi feleslegesen
Lehet, hogy megint Te voltál hypochonder...?

Egyszer, ha arra járok, megnézem azt a kehes GS-t...
RILI hétvége volt.

Most beszéltem a szerelővel szétszedték teljesen a vezérműlánc körüli részt és nem találtak semmit sajnos! Azt mondta hogy a henger fejet nem érdemes ilyen miatt leszedni, úgy hogy most összerakják járkálok vele kicsit és majd lesz valami, csak kurwa szar lesz ilyen tudattal motorozni, még pár szerelőhöz elnézek hallgassa meg hátha valaki hallott már ilyen hangot, szal most nem tudom mi lesz...
ahogy lenni szokott, nagyjából:

Petróleum 1 liter 600 Ft (Tesco vagy akármi)

Motoros boltból, XYZ név alatt futó,
valójában petróleum 300 ml 2900 Ft.

Sziasztok!

Majd oszd meg velünk a tapasztalatod...
Érdekelne...

Üdv!
3090 Ft/db motorrad.co.hu