Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor 2 körül.
úgy is közel leszel.
ott találkozunk, és onnan rongyolunk tovább.

persze jó máskor is.
Ja, és nekem mindegyik délután jó!
Holnap nem nagyon jó, vagy csak később - kb 2 óra körültől. Kb délre érek fel, és előbb más lesz a prioritás!
hiiii!


naná!

de csakis egyenes úton!
mond mikor, akkor úgy szervezem.
de ha jó a holnap, akkor bejöhetnél Hápihoz is.
hozzá is beugrom dél körül, aztán meg onnét mennék tova.

nos?
Jövő héten végig fenn leszek motorral. Megyünk egyszer moccolni?
Erik!

neked egyre megy, hogy Horány vagy Surány?


de a lényeg az megvolt!
Ez szebb

Itt tavaly voltam
hol van ez pontosan?
A szokásos völgyzárógát túrám.
Hát, nem Horány az biztos!
Gyanítom, hogy már megint átlépted a határt!
Pont mint én... és még a letekert km is stimmel
És Én ?
Surány
Hol jártunk?
Ma nem akartam tankolni és 50 kilómétert bicikliztem.. Csúcsszuper dolog ez is próbáljátok ki !
Ja, szerintem Pesten szinte csak kis kanyargós, érdekes és kihívásos helyek vannak... Dimbes-dombokra pedig át lehet menni Budára.
Nagyon "fílinges" este nyáron a rakparton gurulni.
Én is mentem volna, de sajnos halaszthatatlan dolgom akadt.
Ráadásul rádöbbentem, hogy nincs kötelező biztosításom a motoron, pedig a K&H kétszer is kiküldte a csekket. Sajnos elgurult, elfelejtettem befizetni.
És még elő is kell szedni a motort, április 1-én állt vissza a forgalomba automatikusan.
(többet nem fogom kivonatni, a biztosítást pedig szüneteltetni, mert többe kerül a leves, mint a hús)
Az olajevesre nekem vannak hipoteziseim. Az enyembol altalaban harom dolog egyikenel vesz el olaj: 1. borulok a motorral es valahogy a karterbe kerul az olaj, onnan pedig kicsopog a lefolyon, 2. a szelepfedel csavarjainal az egyik gumigyuru eldeformalodik osszerakas soran es kiszivarog egy kis olaj, ami aztan elparolog es csak egy kis kosz marad utana, szoval nem nagyon eszreveheto, 3. nagy fordulaton hasznalva a motort valoszinuleg megeszi a gep az olajat, olyankor el tud fogyni fel liter 1000km-en. en eloszor a szelepfedel tomiteseit neznem vegig, es esetleg instant gellel raknam ossze, hogy jobb legyen a tomites
Erre a gurulasra szivesen elmentem volna.

Milyen jo motoros helyek vannak amugy Pest kornyeken? Kanyargos kis utakra es kis elbujos helyekre gondolok, ahol az utasoddal at tudjatok targyalni a korabbi motorozast :)
Üdv Mindenkinek!

Régen jártam erre lenne egy kérésem.Valaki lenne olyan jó hozzám, hogy megméri az olajnívó pálcán a menettől hány centire van a maximum és a minimum jelzés?Sajna az enyémet elhagytam....
Micsoda megkülönböztetés , pedig a macskák is kedves állatkák
A Siófoki kutyamenhelynek évek óta megy az 1%.
De előbb adok a kutyáknak,mint a ....!
Kéregető macskának adtál már pénzt viskasra?