Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No meg 120V van arrafelé :)
Igen. Épp arra mentünk volna mi is, Komló-Szászvár-Bonyhád-Paks útvonalon. A Zobák után a hidasi völgynél integetett két pocakos cigány az út széléről, de azt hittük, csak rendőrök mérnek és azért.
1-2 kilométerrel lejjebb állt a kocsisor, ott mondták, hogy baleset volt és még egy óra, mire újra megindul a forgalom, úgyhogy megfordultunk és Hosszúhetény felé kimentünk a hatosra. De nem mondtak részleteket, csak ma láttam én is, hogy tulajdonképp mi ais történt.
Utólag többen mondták, akik ugyanarra a rendezvényre haladtak és ugyanabból az irányból, hogy ez a koma bőszen előzgette az eleve nem lassan haladó Power Rangereket is.
nekem elketyeg a ház az 5kw-os inverterrel
igaz nem mosunk meg mosogatunk egyszerre(elbírná de maxon menne az inverter) meg kell várni a mosógépnél a 20. percet mert utána már nem fűt és mehet a mosogatógép de más kényelmetlenséget nem igényel a napos meghajtás
monduk nektek a 200 amper olyan mint nálunk a 100 amper, de családi házban ez is ritka, a szomszédnak van 3x 32amper de evvel egy tehén farm üzemel
Gondolom azzal is fűtesz.
...na de ezekből csak több lett, plusz most még az autó?
Erre akarnék kilyukadni.
A driver meg az utasa?
Nekem meg 200A bejövő van. És lassan nem elég 😀
villanybojler, elektromos fűtés(hősugárzó), villany rezsó, ruszki szivattyú, hegesztőtrafó, terménydaráló azért volt
a 20 ampernak mindegy hogy mikrót hajtasz rajta vagy darálót
Tegnap a Mecsekben (Komlo es Magyaregregy kozt) is meghaltak ketten. Nem sikerult az elozes.
Ugye, elso jo ido a motorozashoz, hullanak is.
Aha, csak 74-ben nem volt mikro meg szaritogep meg 2 kW-os hajszarito.
anyáméknak a 74ben épült kádár kockában is 20 amperes van, elbírta volna a 25 ampert is ha nincs vezérelt áram ezért csak 20 lett a fő megszakító
úgy gondolom aki tud venni villanyos verdát nem putriban lakik ahol 16+10 amperes biztosíték van a nappali/éjszakai áramra
szóval ez a feltevésed bár igaz is lehetne nem az
nálunk is a 20+éve épült házon 16os bemenő alu vezetékek vannak lazán elbírná a 32 ampert ebből éjjel kell 2 amper.....
de ha csak 20 amperrel tölt a kocsi akkor is megvan délutántól reggelig annyi amivel 2x 50km távot elautózol -20fokban is
Szerintem a golyo lotyog a helyen,azert nem zar,meg a rugo is gyenge lehet,raprobalok az alis cuccra.

http://youtu.be/321oe5dqdg8?si=OKbAQxn8F4SKApjP
Ja, éppen néztem, hogy kintebb van jóval attól az úttól, amelyiken jártam. Majd megnézzük a vitarával.
https://geocaching.hu/caches.geo?id=1300
elég szar az út, ha szárazság van egy szakaszon elég odabaszós a homok motorral
egy nagyobb eső után közvetlenül jól járható
persze van több út is de mind szar
A múltkor jártam arra, de nem láttam. Megnéztem volna. Na mindegy majd legközelebb. Meglett a terepjáró, horgász autó?
A lakótelepen kívül, ahol 1f 16A van, ott sem lesz felhőtlen töltögetés. Meg általában sem.
Én blackiex felé haladtam, Szentlőrinc, Baksa, Villány, Pécs, Sásd útvonalon.
soltszentimre, csonka torony
Ez hol van?
én már nem motorozok, megöregedtem
Sajnos nem a tekero a gond.
Zart allasban ekkorat kotyog.

https://youtube.com/shorts/mEz...
Mi megyünk ebéd után! Déli irányba 😉
Na látszik, hogy olcsóbb lett a gázolaj 🤣