Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy most új járművet hol találsz 2-3 év távlatában színazonos bontottat?
tudom,ha van rá igény lopnak egyet valakitől.
De e nélkül?
Mert csak eddig látsz,elmondom én mit csinálnék,természetesen nem fizetnék cascot,aztán ha ilyen szituba keverednék,megcsinálnám színazonos bontott gyári alkatrészekből és akkor nyoma sincs sehol,nincs érték vesztés.És bőven megvan a befizetett casco alatt.
Közelebb van az a kétszázhoz mint a százhoz.
Ha otthon barmolom össze a garázsban, akkor is csak az anyagár többe került volna nyolc százezernél és nyilvánvalóan nem ugyanilyen lett volna az elvégzett munka minősége.
Igen az évi plusz 3-400 lejön abból a négy millióból, amit adtak ajándékba. Egyébként egy ilyen árszintű autónak ennyi a cascója, nincs mit tenni - csak annyit hogy nem kötsz 😁
mondtam sógornak ér az adtra 300 ezret aztán ha összecsukják majd megyek az adtrával aztán melléteszem az árokba és fizet a biztosító
Plusz amennyit esett az autó értéke. Arról nem beszélve hogy a 2.5milla azért volt annyi mert márkaszervíz csinálta,szóval ez is görbe tükör.Igen,azt meg már bejelentették a biztosítók hogy drágább lesz az elektromos autók biztosítása mert drága a javítás.És akkor igen,"az elektromossal ingyen járok"dologba mindjárt bele is lehet kalkulálni azt az évi 400ezer pluszt.
A bmw-m elso évben 160 körül volt, az utolsó már majdnem kétszáz. Mondjuk kifizettem eddig nyolcszázat, ők meg tavaly kétmillió 250-et 😁
Tényleg nagy bukó 😁
A 18 milliás bidé év díja 5-600 lesz, na az már jobban fáj.
kétlem hogy megúszod évi 50 ezerből vagy esetleg ilyen 1 millás önrésszel
sógor hoki a4 audijának havi 30 volt a casco, fizették is egy évig aztán inkább hagyták a picsába
Vonuljon is, én azt nem tudom mit keres még itt...
Be kéne?Aztán miért?
Hogy éppen hazaértetek volna,számításod szerint.
fingom nincs pedig én fizetem meg kéne nézni de lusta vagyok. Szerintem olyan 50-60 körül van évente(gondolkodós)
a mit is?
villanybojlerem 2 kw. naponta 3 órát jár(óranézegetős)
a külföldi tankolásokat meg a szállítójármű tankolásait szerintem ki lehet venni a képletből azt a lakosság az szerintem csak harmada lenne(gondolkodós)
nincs rossz állapotban lévő rokon ahonnan lehetne még egy kicsit örökölni?
atyaég akkor nem mi herdálunk 😆
attól hogy van casco a kocsi lehet kukás
mennyi annak a gyösznek az éves díja?
Ahogy számoltad?Azt tudjuk milyen.
annyitól itt nálunk leégne a víztorony 😅
mitől csonka?
mert még be sem fejeződött az m44(kezeit széttáró) Most aszfaltozzák az m44 végét ami itt van kőrösön és belecsatlakozik az m8-ba(gondolkodós) legalább 4 éves csúszásban vannak számításaim szerint már rég elköltöttem azt a pénzt amit a terület kisajátításra kifizettek 😅 A baj, hogy még az m8 sem épült meg az m5-ig pedig álló fasszal várom már(meghajlós) A nyomvonalon megvan a földmunka illetve kecskekeméten az utolsó csatlakozási 3 km-es szakaszhoz hozzá sem kezdtek(gondolkodós) Ha a munka tempóban semmi nem változna én azt mondanám kb. még 2 év(óranézegetős) azt lehet pirítani békéscsabáról kecskemétig az m44-en az m8-as szakasz becsatlakozásával(szemeit körbeforgató)
3 tonna lenne csak a blokk 😅
asszonyka kb. heti egyszer csattintja fel otthon a töltőre az autót amikor bejöttek a mínusz 10-ek talán akkor heti 2*. Egyszer töltöttünk otthonon kívül idén 15 percet 1800 ft-ért de akkor sem kellet volna mert pont a ház előtt fogyott volna ki a nafta ahogy számoltam 😅
Minden esetre nekem még nem panaszkodott, hogy 3-ik éve nem kell kútra járnia(kezeit széttáró)
Izmosabb koccanás kukázza a kocsit? Ezt én nem tudom(kezeit széttáró) De erre fizetjük a kaszkót(gondolkodós)
"az mögött ott van több évtized gyártói tapasztalat,"

Az van,latszik a videon na.
Ne sertodj már be.

A tapasztalat az tapasztalat.