Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rutál gépállat DT
mivan joszág fikázni probálsz képzeld emeli az elejét az enyém is ne szarj be
köszi szépen
szoval nem én csináltam hanem csináltattam
hát figyelj nem én csináltam rajta semmit de a kipurendszeremet azt teljesen szétdarabolták ( a dobot is) teljesen ürees subertü állitás volt rajta power állitás valami elektronika állitás de azt az én szervizelö haveron csinálta a hengerben elvileg valahol voltak folytások azt is kivették most gyári dob van a gépemen de jobban szol mint a haveromé akinek a dt jén egy pro circuit dobja van tömören szerintem ennyi
a dt 6. ban alapjáraton emeli az elejét 200as tempónál ! és ez csak az alapjárat...
de a dt üresbe is emeli az elejét gázfröccsre....
az enyémbe semmi tuning nincs, max 1 acerbis dob....de ez semmi, megeszi a 7et és gázfröccsre emeli az elejét....
nem lehet rá matricát tenni mert anyyira megy hogy letépi a szél...
és ez még nem az R típus....húúúú belesemerek gondolni....
öööö ezt takarja hogy ahol csak lehetett mindenhol valami kis megpiszkálás van jo nem csoda megeszi a 6 és fél 7 et
de remélem fonetikusan volt irva, különben csak 65 ló volt....
ha dörtbájk akkor 67
épp most beszéljük anyáékkal hogy eladjuk a házat és veszüünk egy dt-t aztán majd elleszünk valahogy az utcán.... ja és "csak" (nekem még az is halálos brutális(outrageous))80as dété lenne mert a házuk kb csak 7 miliót ér
hát sajna ijen az élet...
jah és az enymre raktam egy dirt bike matricát a sárvédötoldatra, azzal már 67 Le körül volt...
hát ha szoltok idöben még baráti (3 453 333 FT-os) áron adtam volna nektek a 80-ast...
egy időbe volt, csak kitiltották őket......
tudjátok mért nincs dt az mx1 ben?
mert akkor ojan lenne mint egy időben a forma egy
nem lenne értelme a versenynek...
a dtk aláznának mindenkit
ne is mond, tudod nekem azért kellett megnöni h ne ugorjon ki alolam a 80-as inditáskor, de féltem rajta azért adtam el, inkább az rx kell majd
Laci! Nem veszünk ketten 1 DT-t? Szerintem 50es elég lesz, 25 ló neked, 25 ló nekem? Nos?
hémá, ezt én irtam.....alig gépeltem félre szavanként 1betűt
azé van rajta 160as ehnger, mert így megy őgy mint egy 50es dt.....gyárilag kb simson
még igy is lófasz egy 50es dthez képest...
értelek:D azért gyengitett a CRM a 160as hengerrel nem?:D
akkor nem fogok ránézni többet mert még elvisz csák norisz
én puhány vagyok azért van CRMem nem DTm
a dt-t nem merem megülni