Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jo csak má rég irogatsz ilyeneket azt hittem csak baszogatni akarsz minket
meg ja ami a papiron van az 1 dolog
jah amugy a 25ös dt nem megy jobban mint az rx, abban viszont teljesen igazad van.....
hmm nem ugy érzékeltem
mert a krosz az 7000től húz
de a 80asra gondoltam
Nem azt mondom 80-ast is áttételezve föl lehet vinni 100-ig de akkor gyenge lesz terepen. Mongyuk kinek mi a gyenge,minden csak viszonyítási alap...
Én is mentem már jópár géppel de a kis-re remélem nem a 80-ast érted!
én mentem már 250es crrel, 25ös krosszal is, és 350es 4T versenyenduroval mégis azt modnom hogy a ksi dt huz 4000től
80DT 9,3 illetve LC2 gyári könyvébe 9.8hp! 110polini henger tud kb 14hp-t!
*benyelezted , *4000től
Bocs félreértettük egymást én nem vagyok nagyra azzal! Hisz egy régi motor 16éves,de sajnos nem tudom egyenlőre megtenni,hogy másik motorra költsem a pénzem,így egy darabig marad ez. Én csak azt mondtam,hogy Dt-k roszabbul mennek nála mongyuk csak három különböző volt amit próbáltam 25-ösökből(1984,1989,2004évjárat). Egyébként úgy indult az egész,h valaki kérdezte Dt vagy Rx én meg írtam h RX,mert jobban megy meg minden,erre valaki vitatkozott,h ugyan úgy megy stb....DE nem! Hiába írnak erre is 34lovat megnézném én azt szerintem tényleg 25körül lehet,padon le kéne mérni 1*. Na mind1. Amúgy 80-assal jópárral mentem,sok van belőlük errefelé. Szerintem tényleg nem valami nagy számok,8000ig nem mennek viszont utánna rántanak egy kicsit kis időre. NA de valakinek lehet jól mennek,az a kérdés ki mihez van szokva...Én sok nagyobb motorral mentem,így ezeket nem nagyon érzem,h gyorsulnának....
hát öcsém, ezt most benyelezteted, mert nekem is volt 80as dt-m, igen szép állapotban volt, felujitottam, és bezony 5be ment 100at, és 400től érezhető volt
maskor ne csak olyan dtkről nyilatkozz amik mar szanaszét vannak
megmielőtt irsz gondolkozz el egy picit
meg hogy jönnek ide a 400 meg 450 es 4t-k?
meg hogy nem valami durvák probáltál te már ilyen motorral menni?
te minek irkálsz ide
csak idegesitesz it mindenkit senkit nem érdekel hogy megy a tuareged sztem
ojan helyen irogas ahol érdekel valakit
amugy haveromnak 80-as dt van 94-es aszem a gyári papirján 14 le van
Hát én nemtom...valahol ezt írják, vhol meg azt!nemtom már hol láttam de több helyen is, h 25 meg 27-28LE a 125ös DT...a 80as LC2ről meg csak annyit h egyik haveromnak volt 1,12500at pörgött és 2.ban még kiállt kerékre simán....uh ha ennyire nagyravagy a tuaregeddel akk menjél DAKAROZNI!
NA azért jó simson kell oda! De sokan írják,h az is 100 meg 120-at megy életbe nem láttam még ami 90nél többet ment! SOk itt meg nem csak itt a nagyarc ember akik dicsőik a hulladékokat...Már elnézést de ez az igazság. Kérdem én hol mehet amúgy is jól egy 25-ös motor amikor a 400,450 -es 4T-k se valami durvák,mongyuk terepen okoznak meglepetést de ott legalább van nyomaték meg 40-55lovacska és valós lovacska. AMúgy a 34Hpt se érezni az enyémen kb 25lehet az. 160 hengerrel adat szerint 42 ez is kb 30-nak érződik. Azért egy CR(125/40hp) és ez között is marha nagy a külömbség...
Ha lenne kis esze pár illető személynek amiket belinkeltem ott a keresésbe beírjátok ,h DT és évjárat szerint kiadja mindent mennyi hp-volt! 90-98-ig is mind 14-16 között van! Amúgy meg simán elhiszem,h 50-es rx verheti a 80-as Dt-t,hisz a 80-as Dt egy iszonyat sz*r motor mentem már jópár ilyennel is 8000rpm-ig nem érezni,h megy a fölött 12000-ig meg mint egy simson...
ja-ja-ja....:-))))
akármit mondhatnak...nekem akkor is DT for ever!
IGAZAD VAN!TELJES MÉRTÉKBEN!
Ezt annyira bírom amikor mtxek meg 50es rx ek verik a dt-t.
Amúgy meg sztem oylan linkkel próbálkozz ami nem 1983asról meg 2003asról van szó. Inkább oylat ami a többségnek van 90-98-ig.
Nekem ez már meg van... szóval ilyen lesz... :-)) aztán meglátjuk milyen lesz... :-)) Nem tod, ez mennyi Le gyárilag? 10v-s motor
Robesz7 nem biztos,hogy olyan gyujtással jobb lesz, amikkel mentem azok is kiforogták 4.-ig a 12 000 de 7000-ig nagyon nem mentek... Egyedül egyik haverom nagyon régi dt-je (elől hátul dobfékes) az még kissebbb fordulaton is viszonylag jól ment és az nem is forgott csak 8000-at.
úgy látom, Te nagyon vágod ezt a témát.... :-)) az én motorom hány Le-s ? 125 DT 10V
Még 1 http://www.bikez.com/motorcycl... de a gyári könyvébe is ennyik vannak,ha valakinek van esetleg,megpróbálom beszkennelni!