Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"NORMALIS ROBOGORA VAGY EGYEB NORMALIS CUCCRA"
Bár ez egy kicsit elgondolkodtató..bármire,csak vigyétek!
Nekem korrektnek tűnik,már amiatt is,hogy nem akar hazudni az évjárattal kapcsolatban,de tutira sokkal-sokkal többet hajtottak ebbe a gépbe,ennyi évvel a háta mögött.De korához képest nagyon szép állapotban van.Én elmennék megnézni a helyedben,alkudni kötelező!
De nehogy félreérts,nem én árulom!
hy
dt vásárlás elött állok.
szerintetek érdemes öt megvenni?http://www.hasznaltauto.hu/1794262_yamaha_dt_1989
e
setleg itt nem árulja senki?
biciklibovdennel meg 2 csokival csináltam meg.
karbival gyujtással együtt 20.szerintem ennyiért nem sok.szét is van húzva, de minden csavarja megvan.csak 1 váltó kell bele meg csapágyak(azok még ki sem lettek ütve) és mehet.
ehh nemigaz előbb 1 srácnak volt olyan sisakja mint havernak most meg neked van olyan sisakod mint nekem:)
kiskaldi mennyiért adod a blokkot?
hali!
A műszerfalon minden műkődik és ha igen mennyiért adod?
valakit nem érdekel egy váltóhibás fekete 80as dtblokk?vizes.
10x00 val beleütve vagy 1cx
köszi DTmilu majd holnap megnézem
belőled is nagy motoros lessz:) csak nehogy korán befejeződjön a pályád
énse igazán:S
Öszintén meg mondom hogy soha a büdös életbe nem hallottam még erröl a motorrol.
Üdv mindenkinek! Kedves márkatársak , mivel nem találtam róla magyarúl semmi érdemlegeset,tőletek szeretném kérdezni , ismeri valaki a Yamaha fs1-et ? Ez egy a 70-es években gyártott 50-es, 4 sebességes kismotor, létezik ilyen kis hazánkban? Köszi előre is!
valakinek régi 80-as fekete LC2-eshez nincs véletlenül elfekvöben jobb és bal oldal/hátso idomja?
Na még egyszer: FELSZERELÉSEK!
, CUMÓK
Háát nem tudom ezek a LIDL-ös motor felszeelések nem valami étvágy gerjesztöek!
Multkor láttam voltak csizmák+protektorok+buko.stb.stb.
Igaz hogy olcsó meg minden de azért nem egy világ hirü umok az biztos!
Szevasztok! Egy 2004-es Yamaha dt-hez tudok kapni 70-es hengert, ha igen akkor hol?
nekem már jo az idö csak a kurva jogsi nincs még meg :@ az oktato se hiv pedig már mennék forgalomba...
jaja !
Még rajta van! Most lessz majd nemsokára matrica szett rajta!
Am nagyon tuti kis gép semmi gond nincs vele!
Bele tekertem már 700km-ert miota nálam van! Rem nemsokára már itt lessz a jó idő és lehet akkor már menni minden fele!
néztem a képed, látom még a 08 rajta van:D nemsokára rákerül a 125ösre is :D
Én is meglepődtem ezen a 3év garin! Ha már megdöglök nem tök mind1 van-e rajta vagy nincs!
Na mind1!
Még egy darabig jo lessz ami most van azt veszek vmi jófélét!
tomaschik! most pontosan nemtudom h a 80ason hogyan van de nekem volt már ilyen a 125ösön...
kövesd végig a kuplungbowdenedet és ahol ugye a blokknál van 1 kar amit húzigál ha behúzod a kuplungot!és a kar előtt még a bowdenen kell lennie 1 állítható "távtartó"szerűségnek amin van legalább 1 de inkább 2 anyacsavar!na azzal tudsz a bowdenen feszíteni meg lazítani hogy hol fogjon...
ebbe ne menj bele, 15ért kapsz grexet az legalább véd! ne azért ved a sisakot hogy a rendörnek jobb napja legyen:D nekem is kell venni lassan mert a grexem kezd széthullani a "fokozott igénybevétel" miattXD