Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Engem az érdekelne, hogy ha veszek egy 125-ös DT-t, (külföldi papírokkal) és 50-esként használom. Akkor ha később behozzák ezt a rendszámos hülyeséget, akkor megtehetem azt, hogy utána megszüntetem az 50-es papírokat, és kérek rá rendszámot, mint 125.ös motor?
Remélem érthetően fogalmaztam, és nem nagy hülyeségamit kérdezek.
Miért,átírás előtt nem használhatja?
Sziasztok! Eladó egy yamaha dt 50-es 2006-os.....Érd:06205276126
Supermoto kivitelben..
HEllo! Kell törzskönyv, biztosítás, meg minden szar Énis kinéztem már ezt De még nem mostanában veszek Kb 30-40 ezer, mire használhatod is.
épp ma vettem olajokat autósboltban
a repsol 2t 1950/l a váltó 950/0.5l
motorosboltban a 2t 3200 váltóolaj 1400 lett volna
újabb kiszemelt:http://www.hasznaltauto.hu/1909477_yamaha_dt_1992

ja amugy ha én pl ezt megveszem akkor mennyi az átírás meg ilyenek?
mennyi a biztositása meg minden ilyen amit fizetni kell rá?
köszi
már kb. 1hónapja megjött és peti még csak most kezdett el hirdetőzgetni:)
Jah megvan már a japcsi import?Miért nem vetted meg a Szabadosét,300-at kért érte.
hát nem csoda 13pézé:)
Bár neked van hőfokmérőd,az enyémen nincs,ha már égetőn melegnek érzem,megállok..
mit kéne ott néznem?:)
Nem árt,ha menet közben néha odanyúlsz a hűtőhöz,nem tart semeddig..
mindig nézem hogy füstöle indulásná meg olajat is nézem minden indulásná
Hát ja,mondjuk olajjal aztán tényleg nem nagyon kell spórolni,drágább lesz,ha szarrá megy..
nekem eddig 50be van a szervíz + még most kéne a féklámpához az a kapcsoló mármint ha megnyomom a féket lehúz 1 kapcsolót és az szar+még olaj+láncszett+ rezót cserélni vagy heggeszteni+ elsó hátsó gumi se ártana
akkor joban állsz nálam én most -80 000-be vagyok :D igy viszont nemtok majd nyáron xbox360az meg csimmát és páncéltot venni :S
nem spórolok vele csak most 0án vok ha tudok menni vhova dolgozni az lessz az első
nah pedig azzal ne sporolj, a loényeg h fullsynth legyen, én AGIPost tettem bele, az tökély!
ja nem a második kérdésnél ugy gondoltam h annyira leesik a fordulat hiegen h majdnem fullad, amugy persze, tudom h leesik, alapjáratra kellene csökkennie nem? mert nekem (sztem csak hidegen) lejjebb megy annál...
jah és köszi a puffancsrol, csak fater felidegesitett vele h szerinte biztos lyukas vagy repedt, merthogy olyan ganajos... én mweg gázrángatás közbe se éreztem h tolna ki füstöt... de majd letakaritom molnál aztán valamit kezdek vele :) (vagy csak sürübben mosomXD)
jah és Tomaschik, a kék füst olajos füst, nekem is füstölt mint a krematorium, ezek ilyenek, de ahogy bemelegszik abbahagyja!
azabaj szintetikus repsolom van és az 3300Ft 1 liter és most nemsok pénzem van tankolni se nemmég olajra külön:S
Persze,hogy van!Hidegen minden 2t jobban füstöl,mint üzemi hőfokon.Én is szarok kicsit attól,hogy megadja magát a különolajzás,vagy nem ad annyi olajat amennyit kéne.Én szoktam keverni a benzinhez is egy kis olajat,kb 1:100 arányban,de mellette megy a különolajzás is.
Csoola!
Az olajfolyás a kipuff tőmítés hiánya vagy kopottsága miatt van.Nekem is folyt,hőálló pasztával kikentem,azóta hibátlan.A kuplung témához meg csak annyit,hogy teljesen normális,ha leesik a fordulat menet közben behúzott kuplungnál,az lenne a baj,ha nem oldana a kuplung,ez a feladata,hidegen-melegen így kell működnie.
Ezt most csak neked kerestem meg batyám!
http://www.kepesmotor.hu/motor...
A blokkod minarelli am6os,ennél a csávónál minden van ehhez a típushoz.
hy
köszönöm a kimertítö válaszod,lehet már hétvégén megyünk megnézni,írok ha van valami fejlemény.
kössz mégegyszer
de akkor van kenés igaz?