Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Irigyellek de nagyon! Nagy kedvencem. Írd majd meg milyen volt az Öreg. Ezek szerint rendbe jött az infarktust követően.
2003-as siroki találkozó
Köszönöm már írtam is neki.
Hogen!

Tegnap láttam a képesmotor hirdetései között egy 535-t bontásra....nézz utána!
Hát igen, csak az a helyzet hogy olyan pipa lettem hogy az olajat sem cseréltem ki. Külömben ez nap nem az én napom volt.Még a kipufogó szerelése előtt beraktam az aksit. Gondoltam javítás után ki próbálom,hát nem így lett. Hanem amikor vettem volna ki az aksit a vastagabbik benzincső le csúszott az alsó tank csonkjáról beterített mindent a benzin. Elég rövid a cső, addig feszítettem hogy az aksit ki tudjam venni amíg egyszer csak lejött.
Ez nagy pech, résztvétem, de legalább van időtöltésed
Esetleg itt van még egy.http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Próbáld meg hátha van neki !http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Az egyik 6-os csavar olyan szinten bele volt rohadva hogy egy fél flakon csavarlazító rozsda oldó sem bírt a rozsdával. Gondoltam be pontozom és ki fúrom, majd csavar ki hajtóval ki veszem. A második ütés után már le is eset a hiányzó darab. Vettem ma egy tűzkarika szettet a kipufogóhoz azt szerettem volna kicserélni. A szer hatására az egyik csavar gyönyörűen ki jött,a másik két tekerés után meg adta magát. Hát sajna ez van.
Nem is olyan régen kellet volna egy két forumozó motoros társnak előre tolt lábtartó, akkor ajánlottam a bontós pityu.hu és senki nem írta,hogy lett volna eredményes üzlet. Meg sem kiséreltétek vagy olyan drága a srác, hogy nem éri meg? Van egy csomó 535-ös cucca is és nem hinném,hogy nagyon drágán adja.
Mit tettél vele? Mondtam,hogy csavarlazító és csavarlazító!

Innen beszerezheted olcsón.


http://bontospityu.hupont.hu/
Üdv. Ha volna valakinek elfekvőbe egy kipufogó csonk, vevő lennék rá. XV-535 höz. A mostani kissé hiányos lett.
Mindenkinek korai m....nélküli estét kívánok,mi elkezdünk alapozni az esti "Bill"koncerthez.
Töltsd fel rendesen az akksit, legyen otthon legalább5 liter benzin, és ha az idő kicsit kijavul életre keltjük !
Furcsállom az ilyen indítási problémákat. Amikor letetted gondolom jó volt! Lehet,hogy a 4 henger miatt,de nekem sosincs ilyen tavaszi fáradtsága a mocimnak. Természetesen nem úgy indul mint amikor folyamatos használatba van,de a gyertya nem volt még kivéve belőle amióta benne van. Lehet,hogy szentségtörés,de én befújok egy kis hidegindítót a levegőszűrőbe,meg telefolyatom a karbit és rövid hezitálás után mindig tudtára adom a szomszédságnak,hogy megkezdődik a szezon. Még nagyobb szentségtörés: Tavaly nem volt startpilote itthon ezért féktisztítót fújtam bele. A hatás nem maradt el,és az illat....
Köszi-azt hiszem várok -csak a hideg miatt nem indult -vagy azért mert csak a tarcsi tankban volt benzin és minden motornak megvannak a trükkjei-én még csak most ismerkedek az 535-sel ,-ez előtt egy kawa 250-esem volt és azt már ismertem -ezt a gépet sajnos a nyár végén vettem és még nincsenek tapasztalataim -27-km -et mentem vele amit nagyon élveztem,-már alig várom a tavaszt hogy kerekezhessek vele-gondolom ezzel nem vagyok egyedül-széles utat gumifákkal !
Köszi Robág -azért gondoltam hogy cserélem mert beakartam indítani és nem sikerült és tiszta kormos dzsuva volt az egész -na de most pár nap és biztosan melegebb lesz és életre kel a kis vasam!
Egyenlőre az Allianz fogyasztói érdekvédelmével vagyok levelezésben, csak az a bajom, ha nem zárul le márciusig, elkezd ketyegni a következő negyedéves követelésük is, és egyre nagyobb lesz a vitatott összeg, élő biztosításom meg nem lesz. Ráadásul szeretném újrakötni a TWK-nál, minél hamarabb, hogy megszabaduljak ettől a gyökér bandától. Csak azért tartottam csóró buszt eddig is, mert szinte elhanyagolható volt a költsége, egy évben max 3x használtuk, pár napig. Most meg szívok vele....Elintézték, hogy ne érje meg megtartani.
"Pont a vaterások érdekeit védi."
Hát én vagyok a vaterás, tőlem szedik a feltöltési díjat és az eladási jutalékot amit ezentúl az anyjuk picsájából szedhetik!
Nekem se de azért meg Q hatják a mamájukat.
Nem a te érdekeidet védi, hanem a sajátját. A hirdetőit. Akitől a bevétele származik.
Csak hát így hosszútávon a vevők elpártolnak, s utána meg már hirdetni sem lesz érdemes.
És neked sem adják ki, annak ellenére, hogy üzleti "partnerekké" váltatok?
Na esztet nem értem,hogy védi az én érdekemet mikor a redőrségnek sem adja ki annak a csalónak az adatait aki ellopta a pénzem?!
Úgy értettem hogy kb 5000km-t mentem vele (2 szezon ), és eléggé jó minőségü gyertyák. Sok gond nem nagyon lehet velük.
Ha cseréled őket, tartalékba azért maradjanak meg.