Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen.Harcos típus vagyok.Ilyen lettem met elég kemény életem volt 36 éves koromig
De éppen e miatt az álhatatosság miatt êlek már 10éve úgy ahogy sokan szeretnének
Pont ilyen kemênységre lenne szüksége az országnak mert ez a birka stilus csak arra lelessz jó hogy pár èvtized mulva rabszolga lessz a magyar.
Nagyon jó film.A pasi már a valódi igazi motorörült volt
Az én arcom is látható volt már itt ha figyeltèl volna de te nem figyelsz.
Na asszem én is kihasználom a száraz utakat és gurulok egy karikát a vassal
Remélem nem ragad el a mámor és még le tudom tenni a film kezdésig...
Na széles utat mindenkinek!
Hát ez még nekem is duuuurva.A nagy arcról ennyit.
Hali egy 535 viragora van hátsó használt háttámlám. Pánázva még nincs de az is lesz rajta. Valakinek esetleg 30-ban? ;)
Kössszzz!

Néztem az előzetesét, nagy film lesz. Anthony Hopkins amúgy is számomra a legjobb színész.
Mielőbbi gyógyulást!
na, azt én is megnézem. Úgyis jó beteg vagyok, legalább a forralt bort is benyomom közben.
Skacok!
Most megyek, idén először megjáratom a gépem.
De csak röviden. Mivel, az 1-esen 14.35-től kezdődik egy igazi motoros film "A leggyorsabb indián"
S ez a film, ráadásul még meg is történt!
Ja, és én a reglapomon az arcomat is, és nem csak a motoromat merem vállalni.
A Fázis késésem oka, hogy sorban olvasom a hozzászólásokat és úgy is válaszolok, vagy reagálok.
De úgy látom, te csak ideig óráig tutod leplezni az alap stílusodat.
Ja , Ja És én erre büszke is vagyok. Legalább van rajtam, bennem valami különleges. Ha tudnád, hogy menyire buknak rá a nők!
Nagyon sokan, irigylik is. S gondolom te is közéjük tartozol!
Előre jeleztem,hogy nem építő jellegű a véleményem,de azt is,hogy szubjektív magánvélemény. Engem Raider67 nem bántott meg,egyszerűen más a véleményünk egy filmről. A Sibrával kapcsolatos piszkálódása, ami nemkívánt eredményeket hozott. Soha nem venném a bátorságot arra,hogy más ember ízlését megkritizáljam. Építő jelleggel sem. Részemről befe.
A vélemény nyilvánítás módja, raider fórumtárs stílusa az ami a béketűrő emberekből is kihozza az állatot. Eme állításomat talán az igazolja, hogy egyébként nem szoktunk egymásnak esni.

De nem szeretek veszekedni, úgyhogy inkább csöndben maradok...
Tisztelt civakodó otthonücsörgő motoros társak.
Valószínű ez a télvégi türelmetlenség vitte le a tűrésküszöbötöket ide. Legalább orálisan kimotoroztátok magatokat.
Semmi baj, ha mais legalább olyan szép napos idő lesz mint tegnap, megjárathatjátok a gépet igaziból is, szó se róla nagyon ránk fér...
Más: az easy rider c. film méltán kultuszfilm! arról nem is beszélve, hogy az operatőre a Kovács László is beírta magát ezzel a híres hazánk fiai sorába! hadd legyünk erre is büszke.
Más: azmeg hogy kinek tetszik, vagy nem, a más motorja, miért ne kaphatna teret ezen fórumon, alapvetően az a fontos, hogy aki lovagolja, üzembentartja, érezze magát jól azon, ha ráül.
Szasssssssztok.
Ne WD-40 , csavarlazítót olcsóbb is és az kell hozzá, hogy oldja rozsdát. Befújod vársz 10 percet újra fújod és meg próbálod lazítani aztán ezt ismétled míg le nem lazúl.
Ettől tartottam. Ugyanis az első kipufogót felfogató csavarok nagyon rozsdásak, és attól félek hogy ha megmozdítom eltörik. Veszek WD-40-et és befújom vele, de akkor veszek új rozsdamentes csavarokat is és ki cserélem az egészet.
Le kell lazítani a komplett rendszert, hogy a könyök annyira kibukjon a helyéről, hogy beférjen a karika.
Köszönöm az információt. Hétfőn megpróbálom valamelyik motoros boltban megvenni vagy megrendelni. Remélem ki fogom tudni cserélni.
Ahogy rayder mondja, tűzkarika, avagy kipufogó könyök tömítés. ilyen:

http://www.ebay.com/itm/2x-sr2...
Tűzkarikának hívják azt hiszem.Szerintem le kell szedni hozzá a kipufogót bár én még nem szereltem ilyet.
De azt megint észrevettem ,hogy ugyanazok az arcok ugyanúgy most sem vették észre,hogy ki pöccent be kire igazából csak azért mert nem kapott ful pozitív véleményt mindenkitől.Én sohasem kezdek komoly balhét de ha elkezdik én nagyon jól tudom fojtatni akár a végletekig.
Üdv. Felvilágosítást szeretnék kérni. Délelőtt lementem a mocit be indítani. Üzem közben, ahol a hátsó hengerre két csavarral van fel fogatva a kipufogó cső onnan füst szivárog. Hiába húztam meg a csavarokat mégis jön a füst. Meg tudná nekem mondani valaki milyen tömítés kell oda, és hogy milyen módon tudnám kicserélni?
Nem én pingáltam ki már így vettem.Én csak egy régi Boeri sisakomat festettem le ilyenre dekorációnak.A Harley fesztiválon vagy ötvenen lefotózták meg vagy tíz gyerek akart felülni a sasos motorra.Akkor annyira nem lehet rossz.