Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Én nem ragoznám ezt a történetet, nincs különösebb értelme. Nem vagyunk mi igazságtevők, de még óvóbácsik se. Ez egy jó márkafórum, talán a legjobb is, most becsúszott némi stílusbéli hiba. Majd elmúlik. A hsz-ok arányaiban ez elhanyagolható, és mindössze egy embertől származik. Ez igen jó arány, maradjon is így.
Csöppöt előbb voltam itt mint te.
Sziasztok!
Én a Zsoccca-val értek egyet,hát ha önmagával is tud beszélgetni ,akkor lehet ,hogy még nem is vitatkozik.
Tisztelt Zsoccca
Hadd vessek ellent neked, még ne mondjunk le róla. Valószínűnek tartom, barátai nincsenek, állítása szerint is nehéz kűzdelmes volt a fiatal évei, szeretne ebbe a mi nyitott, motorozó társaságunkba beilleszkedni. Nekem -nekünk senkivel szemben nincsenek elvárásaink, legfeljebb némi intelligencia szükséges.Talán az is megvan.
Ha sikerül megértenünk az ő keserű szurkálódásainak az okát és fel tudjuk hozni a mi szintünkre /értelmileg/, még értékes tagja is lehet a közösségünknek. Ha kissé visszavesz a túlméretes arcból, és tényleg kész egyenrangúként résztvenni a diskurzusban, részemről nincs ellenvetésem a csapatunkba fogadni őt is.
Nekem ez a véleményem, Nektek mi?
De igazi japán Harley-im van.Tudod a férfi kivitel amiről álmodozol gy.....!barátom.Nem a nőiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Skacok!
Szerintem ez a Rajóskodó Ralyder gyerek nem más mint egy internetes Trol. Valószínűleg még motorja sincs, csak kötekedni tud. Valószínűleg a motoros fotókat is a nettről szedte. S más fórumokon is beszólogat.
A feltételezésem azon alapszik, hogy egy motoros nem lehet ilyen gy........
Én azt javaslom, hogy ne vegyünk róla tudomást. Senki ne válaszoljon neki, és ne is reagáljunk a hülyeségeire. Aztán csak megunja és el húz innen, melegebb égtájakra.
Ámen, Úgy legyen!
Ne szabódj engem nem zavar én félszavakból is értek.
Az is vagyok három féklámpás barátom.
bocs, oszthatod...
Tisztelt raider67
Elégedett lehetsz magaddal, neked már van annyi eszed, hogy oszthaod...ha kell, hanem!
Ja egyébbként a rayder is én voltam értelen szerüen aztán átadtam a sógoromnak aki páncélossá változtatta.Én meg újra regisztráltam.Hát ennyi nagy tudású barátom.
Mindíg az kezd nyelvtanozni aki kifogyott az érvekből.Kössz nekkem ezzz elégg motor nélküli barátom.
Rendben, megértem.

Egyébként több éve van ez (és ehhez hasonló, ebben az időszakban ide) a kör, eddig jó volt az idő. Ott azért más az időjárás, bár évek óta május elsején rendszeresen leégünk a napon itthon is. Meg nem is szeretnénk a legnagyobb hőségben nyáron megfőni.
Reméljük a legjobbakat. Üdv. Sibi
Sibra!

Köszi az invitálást, de több problémám van ezzel.

Az egyik, hogy Horvátországot már úgy ismerem mint a tenyeremet, rengeteget jártam arra. A másik, hogy én április vége - május elejére nem tennék motorostúrát, mert nagyon szeszélyes az időjárás, "csúnya" vége is lehet. A harmadik, hogy nem szívesen megyek vadidegenekkel több napra motoros túrázni. Innen legalább pár embert ismerek. Alapvetően egy jó barátommal megyünk kettesben, de ha valaki innen szeretne csatlakozni, annak nincs akadálya!
A film nagyon klassz volt. A két kereskedelmi csatorna meg ontja a sok szemetet. Örülök, hogy megnéztem!
Kalmi!

gyere ide:

http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4898&session_id=.
qgFlYm2f9c18431

Jó lesz a kör, és a társaság is!

Nagytestű robogóknak van kiírva a túra, de megyünk "rendes" motorral is. És már csak 2 hónap!
Mint már korábban írtam, idén nyáron szeretnék két helyre eljutni motorral. Az egyik egy 3 napos Erdély Tranfsogaras. a másik egy 2-3 napos Ausztria-Szlovénia.
Idén többször megyünk és messzebb!
Ez egy kellemes emlék marad. Köszi kalmi,meg mindenki. Más. Littlerock. Szívemből szóltál.
Köszönöm mindenkinek a visszajelzést.
Örülök, hogy tetszett a film
Sajnos én meg lemaradtam róla.
Még jóval a film előtt elindultunk motorozni. 1 fokban.
Úgy terveztem, hogy a 30 Km-re lakó vad anyósomhoz megyünk névnapot köszönteni.
Jól felöltöztünk, majd legurultunk a kúthoz guminyomást állítani. Kb 5 Km. Mivel már az oda úton, megfagyott az arcom a zárt sisakban, s a lában is fázott egy kicsit. Így hát úgy döntöttem, hogy inkább vissza jövünk, és kocsival megyünk. Megelőzendő egy jó kis átfázás.
Csak kibírok még egy hetet. Jövő hét utáni héten már melegedni fog az idő. Március elején már simán lehet majd motorozni. legalább is tavaly így volt.
Szóval úgy terveztem, hogy majd vad anyósnál megnézem a filmet. Amit már egyszer láttam ugyan de jó lett volna felfrissíteni az élményt.
No de pont ott voltak a sógorék is, így hát jól elbeszélgettük az időt. De nem baj majd megnézem ezt a fimet itt a netten.
Viszont ez a 10 km-nyi gurulás is nagyon jól eset.
Már nagyon várom a jó időt. Remélem idén is legalább olyan jókat és anyit sikerül motorozni. S remélem veletek is fogok egy párszor találkozni és együtt gurulni.
Ejj-ejj...

Te nem véletlenül a "rayder" aztán "páncélos" néven futó fórumozó vagy? a motor elég hasonló, no meg a bukó is...
http://www.sportmotor.hu/motor...

nem mellékesen a "lesz" az egy "sz"
Szia Zsocca!
Én is megnéztem a filmet ,jó volt ,köszi.
Nekem még azért is ,mert bátoritás adott az én koromban a további motorozáshoz.
Köszönöm Zsoccca , hogy felhívtad figyelmünket a fílmre nagyon jó volt.
Szép napot mindenkinek.
Hatalmas film volt,kössz az infót!Pont visszaértem kezdésre:)