Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.! Rotax 123-as komplett tömítésszett eladó! Ára 3000Ft. Kérésre mailben képet küldök!
ROTAX 123 (AF1,RX.RS EXTREMA.TUAREG.PEGASO... 125)
alaplap és trafó eladó! AKCIÓSAN 10eft/db

Tel 70 389 6486
Sziasztok!

Nekem egy 50-es Aprilia Redrose Classicom van és szeretnék rá egy Gianelli kipufogót. Akinek van kérem jelezzen. ( Lehetőleg Hajdú-Biharból vagy Szabolcs-Szatmár-Beregből).
Nincs.Sikerült elcserélnem egy am6-ra.üdv Ottó
125 ös blokk meg van még?
Eladó!
Rotax 123 hengerszett:
-henger
-hengerfej(égéstér)
-hengerfej(víztér)
-p
neumatikus power szett
-membrán+szívócsonk(34mm)
-kipufogó közbetét
-Vertex dugattyú

30ezer ft

vagy darabonként is

orozoli2002@yahoo.com
06304351769
Eladó!

Rotax 123 alkatrészek!

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Aprilia 125 alkatrészek eladóak!
Rengeteg alkatrész a képen látható motorból, komplett vázszerkezet, futóművek,
kerekek
kábelköteg
idomok, apró alkatrészek, stb!

Komplett motorblokk hűtővel, karbival, gyújtással, berugós 127-es kiadásban,
rengeteg további alkatrész,
Rotax 123 és 127-hez egyaránt!

Aprilia RX, Tuareg, RedRose, Af1, Futura blokkalkatrészek!

06-20-555-4091
domotorpeti@gmail.com
Üdv mindenkinek. Megtudná valaki mondani hogy, az50-es classic ülése milyen hosszú?Motor építés miatt érdeklődnék. Előre is köszönöm.
122 es henger nincs vkinek ?
Figyelem!

Rotax 123 tömítés szett 5500ft/szett
Rotax 122 tömítés szett 4500ft/szett
AM henger tömítés szett 2000ft/szett

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Szia!
Elképzelhető hogy érdekel!
Lovat még sajnos nem, nem jutottam még oda, hogy komolyabban tudjak foglalkozni vele.
Adatlapomon a gmail-em, írj egy mailt, és lelevelezzük!

Üdv:
Péter
Szia Peti mi már leveleztünk régebben. Csere érdekelne benneteket? Classic 50-et ajánlanék tip top állapotban. Képet annakidején küldtem. Lovat vettél már?
Sziasztok! Aprilia Red Rose 125, kiváló, pöpec állapotban, 1,5 éve nem használt, barátom eladja. Rendszám-forgalmi megvan, de (mivel nem iratták át) most ki van vonva a forgalomból. Ára 139.000 pénz, igen kedvezményes. Péter
Natix motoros boltot ismered?Most vettem tőlük egy olajszivattyú burkolatot.Már csak láncvédőt kell találnom.üdv Ottó
pl Kecskeméten a cencz motor
generic triggerhez kersd
Jövőhét végén átugrom hozzád!Előtte felhívlak a pontositás miatt!Egy boltnak a címét megadhatnád ahol lehet trafót és cdi-t venni a blokkhoz!üdv Ottó
igen van karbi és gyújtás is
cdi és trafó viszont nincsen

én Kecskemét mellett vagyok, úgyhogy nem nagy a távolság az ügylet lebonyolítását szerintem személyesen kellene megoldani vagy mi a te elképzelésed?
Szolnok mellet Rákóczifalva.Karburátor és gyujtás is lenne hozzá?üdv Ottó
hali!
nekem lenne egy 50ccm-es blokkom.
önindítós, berúgókar nélkül kb 2000km van benne
hova valósi vagy?
Most már látom!Egy 96-os classikról van szó.Ha elszántnak érzi magát egy blokk cserére akkor át kell alakítani egy két dolgot hogy a kihajtás jó legyen!Én ezzel tisztában vagyok és megtudom oldani.Kérdés ön hogy áll ehhez?üdv Ottó
Milyen motorról van szó?Ezt a váltós dolgot nem értem!A váltó benne van a blokkban.Ez egy 6 sebességes red rose blokk.Bal oldalt van a kihajtása.Milyen motornak a blokkja lenne cserébe?üdv Ottó
Köszönöm a választ. Mivel nem értek különösebben a motorokhoz, azt szeretném megkérdezni, hogy elég a blokk csere, és a váltót hozzá tudom illeszteni?
Ha igen, akkor megoldhatjuk a dolgot.
Köszönettel: Tamás
Komplett motorblokk lenne felkínálva cserére.A képen látható üzemképes motorról van szó.Nekem egy 50ccm blokk kellene bele mert csak segédmotorra van jogsim.üdv Ottó
Kérdésem, hogy a felkínált 125 c-es milyen állapotban van, váltóval együtt vagy csak a komplett motor?