Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megmaradt evo alkatrészeim olcson eladó.
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Adott egy 94-es mito. A problémám az , hogy a motor 5-7 ezres fordulatnál dadog utána megindul ,de akkor se az igazi. Végre sem megy úgy ahogy kellene neki plusz a 6-7 sebességet már nem is szereti. Gyújtás ráadásnál hallom a power motort , hogy dolgozik ,de üres járaton 7000 felett nem észlelem , hogy nyitna(teszt jelleggel megnéztem).
Előre is köszönöm a segítséget!


Üdv: MT
Volt itt ma valaki egy sötét szürke Mito Evo-val a Műszaki egyetemen ?:)
nem hiszitek el mi volt a baj! meg volt törve a vákuumcső, de csak lehajtott tanknál azért nem vettem észre... ma szétszedtem a csapot, tökéletes, a tankban lévő szűrő is gyönyörű úgyhogy más probléma nem igen jöhet szóba!
Semmit eladtam a motort :D. Kiakartam vágni az alját úgy kitisztítani és utána lakatossal visszahegeszteni de már nem volt kedvem hozzá.
és a tankkal mit tudtál kezdeni?
Ugyan az a henger jó rá, mint ami a a Mito I-II-n van.
Ha lenne igen
Ha nem akarsz zsákbamacskát elméletileg ez nem az, 180-190 tartja, de 160 odaadja azt irta. http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
Az árakat elnézve ennyiért ajándék,még akkor is ha egy 100ast bele kell feccelni...gondolom nem véletlen adják ilyen olcsón,ha csak annyi a gond hogy dugó kell bele akkor gondolom annyit áldozott volna rá...

Meg kell venni,aztán ha sok a gond akkor eladni alkatrészként.
Köszönöm a segitséget,még gondolkodom hogy befektessek-e.Nem sok pénzem van ugyhogy nem ugrálhatok megkell gondoljam mire adom ki..de 100ért nem sok..
Blokk alkatrész van, inkább az idomszett az ami ritka és vadászni kell persze jóáron adják. ( főtengelyt, váltót, blokkfeleket, kipuff, sötét plexit, ezt azt tudok beszerezni neked, hengerszettet most nem de 35-40 körül mozog)
És ezekhez a Evo mitokhoz lehet bontottan kapni hengert?Mert sztem nem sok van belőlük,inkább a régebbiekből van sok alk.
Furatmikróval megtudod mérni?
Na tehát akkor nem ment sokat? És a nicasilréteg is egyben van ? Tegyél fel képeket még.
Elmondása szerint egy hengerszett kell és,mehet is, főtengely blokk nem sérült, csak papirok nélküli. bár bontani is,megéri megvenni, Tóth Péter evositja a motorját biztos árdekelné pár alkatrész.
Ez nálam még nagyon nem lehurrogás! C és V betű sem került szóba...de sztem a bevonatolás már párszor szóba került itt gondolom.
Amúgy ha 30e a hüvely és 50e a nicasil akkor inkább érdemes az utóbbi választani...
Egyből lekell hurroggni az embert de a csicska telefonon egymás melett van a c meg v betű és félre nyomtam ezer bocsánat, neharagudj...
Igen,nicasiloztatni,50e alatt megcsinálják Spanyolországban,az a cég ami a GAS GAS ok hengereinek bevonatolását is csinálja....amennyiben 30e körül hüvelyeznek akkor ez teljesen reális alternatíva.

Nagyon sok minden van vszeg amiről nem hallottál és még is létezik!
Nikkel chrom silicium
Nivasioloztatni? Ilyet még nem hallottam... Értesz hozzá az biztos..
NICASIL (nikaszil) A henger belső falát bevono nagy kopásálloságú felület Nikkel-szilícium ötvözet...
Sziasztok!Hirdetnek itt az oldalon100ért egy evo-t!Állitolag megszorult..Zsákbamacska lehet,?Megéri megvenni vagy nagyon sok ba kerül megjavitani?Néztem wössner dugo szett 30ezer hozzá ,de ha csak az a baja akkor jo lenne....Valami ,beteges mito szerelmes tanácsát várom..
Tökéletes állapotban van nincs váll nincs repedés és a nikk acél xd teljesen jó állapotban van 1 pici hibája van. Rakok fel közeli képeket
Milyen állpotban van a henger? Mennyit ment? Pontosan milyen típus?!