Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a gombás
Tavalyi pályázatos. Pesti volt kiállítva egy galériában tavaly 2 hónapig
Ez a gombás meg szombati
Az bizony, 1200D Egy múlt heti kép
Mit vettél? Csak a Canon! Akkor dobd fel a képeket!
Nem egészen, de komolyabb hobbi szinten művelem mint annó. Vettem egy kezdő DSLR-t, nyertem tavaly 2 amatőr meg egy komolyabb pályázatot. Idén nem sok időm volt rá, de azért pályázgatok, kattintgatok néha
Photographer lettél?
Nem volt érdemes ott lenni Nem tanultam belőle, csak elbasztam az időt Szerencsére azóta már más idők járnak
Onnan, hogy eltűntél a photographer topikból.
Milyen aktív volt ez a fóúrum valamikor, de jó is volt
MOstanában el van tűnve mindenki innen
Szasztok buznyákok és csajok!
Tisztelet a kivétel!
Na mi a faszom van itten`? Aktív a fórum és nekem nem szól senki? Igaz vagy másfél éve nem ültem motoron, de azé` még motorosnak tartom magam..vagy olyasmi.
Nem csíptelek Clam? Honnan veszed?
Sziasztok!
Szükségem lenne 1db,jó állapotban lévő gyújtótrafóra R6 hoz.Az enyémnek eltört benne a kis pöcök és nem marad rendesen a gyertyán,áthúz.Ha esetleg van vkinek elfekvőben,és baráti áron eladná az kérem írjon!
12.00 tali bódé, és megbeszéljük
Naaaaa....akkor lesz valami vásárnap?
Ebéd előtt jóvón` nekiindulni, hogy minél többet mehessünk, de a fasz tudja merre..
Nekem nagyon jó!...ebéd előtt,vagy ebéd után?
Egész hétvégére jó időt mondanak, Vasárnap lehetne menni valamerre.
Kedv, ötletek?
Há ennyit nem lehet rádbízni?
Nem írok ide és megáll az élet.
Pont arra jöttünk haza a baleset után nemsokkal.
Sehol ,semmit nem tudni, csak azt, hogy sérülésekkel vitték őket korházba, de szerencsésen megúszták.
Nem úgy mint a héten ketten is
A panoráma útnál vasárnap történt balesetről tud valaki többet mint ami a haonon volt? Egy BMW tört rommá. Sofőrt és utasát kórházba vitték... Elég csúnya látvány volt, idomok, dobozok lerepültek a motorról. Remélem megúszták a balesetet.
Köszönet a szervezésért...még ilyet!
Köszönet a túravezetésért!
Feelinges kis kanyargós útvonal volt.
Tetszett
A sétáló útcám van egy pizzéria,oda szoktunk ki járni,ott ragadnak a csajok a motoros magyar fiúkra! ;).......
Nagyváradtól nem messze van egy jó kis étterem egy tópart mellett közvetlenül.
Erre esett a választás.Felhivtuk az éttermet, a legdrágább leves plusz főétellel no meg egy kis itókával számolva sacc 2500Ft a menü.
Szval nem kell horror összeget váltani a határnál.
Amúgy aki jártas Nagyváradon baszhatna pár infot, hogy, merre érdemes csavarogni a városban.Meg tátani a pofánkat kicsit.