Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a baj az obival.... menj a bricoba
Tehát akkor még egyszer:

Az új obival a régi szűrők mennek a levesbe, és kellene egy teljes spektrumos VND, lehetőleg nem lapszűrő, 77 mm-re, az alábbi márkákból: Kenko, Hoya, Polaroid, Cokin, Lee, B&W, Tiffen, Schneider, Heliopan, Singh Ray.
Valaki, vmit, jó áron, MOST?
Örök kedvenc!

"Kínai termék használati utasítása:

HaszNALLAti UTmutat
A jatek neve: ELEKTROMOS CSELLENTYUCSKE. Biztos nagy az orom! Hogy a gyermek eztet a jatek neki, unneplo alkalom kezebe venni, altal kisse tanulas celzatabol kaptal. Tehatakorla Suk !
1. A doboz tetovel bir. Ez leszedes utan szabad benyujtas a kezenk, negyszogalak ELEKTROMOS CSELLENTYUCSKE.
2. Alapos es kezbentartva alanyulva ovatosan dobos fenekerol elso jatek bekezdeset.
FUGYULIM! Felszolit! Felnot nelkulem a jatek fejjesen uldaba!
3. Mindezutan meg lehet kezdeni jatszasat a jateknak vele.
4. Fogjatok a drot alfelet a kez magsujja kozze, es job kezetek fol-le mozgat, majd onnet villany be- kapcsol, hirtelen smrigli erosen, kulonben nem jo a villany se at, se hosszu, se tyu.
5. Egyfeju maganjatek. Ha vagytok egyed es nincs jatszo, onmagatokbol is osszerakni, es az nyer, aki elobb.
MINDENFEJU VETELEMBERNEK UZEN KEDVES JATSZAS ?
GYARTMANYTYo CEG "
"- Várj!
- Miért?"
"A Ratracer információs szolgálata az Ön rendelkezésére áll, asszonyom!
Ebben az esetben nyomják meg a piros gombot, és nyugodjanak békében!"
Ja és a google fordító segített igaz elég érdekes de mostmár kapisgálom miről van szó. Mégegyszer kössz!
Köszönöm a segítséget!
Első körben ezt olvasd végig! Mégha angolul is van, sajnos magyar nem nagyon létezhet ehhez.

Nem tűnik rossz állapotúnak, esetleg a hátlap fényzárását érdemes megnézni/megnézetni. Az idő elektronikusan állítható 2 gombbal, vagy auto módban használható, 1/1000-es időt tud és K-bajonettes optikák mennek fel rá. Ja és ahogy nézem, még nem tudja a DX kódokat, vagyis precizen be kell állítani a film ASA/ISO/DIN értékét.
Az optikát Zema már körbeírta, picit nehéz lesz hozzá másik optikát szerezni.

Ha ennél is több infó kell, keress meg mailben.
lehettek volna határozottabbak is,fog az menni.gyakorolni kell.a fekete ruhásnak helyén vannak a tökei.
Azért amelyiket kétszer felborították a robesszal, arra azért rámentem volna, amikor kikecmereg a robi alól.
Ez egy 52 mm szűrőátmérőjű (ekkora szűrőt tudsz csavarni az elejére) nagylátószögű (28 mm) zoom objektív, 28-70 mm gyújtótávolsággal, és változó rekesszel, a végértékeken f/3,5 és f/4,8 blende (fény) értékekkel, ami azt jelenti, hogy a zoom végállásokon max. ennyire (ez a legnagyobb blendenyílás amit elérhetsz) tudod lerekeszelni az objektívet.
A géptől az objektív vége felé:
- Manuális rekeszállítógyűrű (a fényértéket tudod állítani, szűk/tág rekeszt),
- Zoomálltó gyűrű (28-70 mm-ig), illetve macro lehetőséggel
- Élesség (fókusz) állító gyűrű, végtelen állással.
Kb. ennyi.
Ügyesek...
Egy kis segítség kellene uraim! Most vettem egy analóg gépet és az objektivről ha tudnátok mondani néhány dolgot . Melyik számsor mit jelent valamint mit állitok vele stb....igen láma vagyok a dologhoz de vállalom . Angol nyelvű leírást találtam de kb annyit értek belőle mint a magfizikából.....
Esetleg a Te is más vagy, te sem vagy más fórumon kerested már?
Nincs elérhetősége!
Keresd LX_ZX-et, ő gyűjti a nem Canon obikat!
Komura ZOOM925 objektív eladó vagy cserélhető
Ö nem a Ricsi, mikor eladta a Z1000-et és lett GSXR?
De nem is dől el a motorral...
Pedrosa sem nagy...
Törpék minek ülnek nagymotorra?
Tudom... Miért vennék részt egy olyan vitában, amihez hülye vagyok?