Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! 2006-os XL650V-hez keresnék fokozatkijelzőt. Tudna ebben segíteni valaki? Köszönöm előre is!
Hello mindenkinek. Valaki tud eladó XR650R ről vennék. Komolyan érdekel.
Üdv mindenkinek
Xl 600 r PD03 hengerfejet keresek ami nem repedt, illetve láttam külföldi csoportba hogy valaki rakott dominator blokkot PD03 helyére lehet azt meglépném de nem tudom pontosan mivel járna az, ahogy néztem váltó ugyanaz csak a henger és a hengerfej modernebb meg önindító is van már rajta, valakinek van tapasztalata ilyen téren?
Köszi de most nézem, hogy elirtam az évjáratot, 96-os Xr-re kellene. Ezen már csak egy van, abból is a döntött verzió.
A 86-os xr még dupla karbis,úgy gondolom jó lehet hozzá az xl 600 szívó csonkja is.Nagyobb eséllyel fogsz olyant találni,mert az xr alkatrész elég ritka.
Sziasztok! Nem bont véletlen valaki Xr600-at? Szükségem lenne egy szívócsonkra, 86-os évjáratra.
Köszi !
Ja, most nézem, h a tiéd nem transalp, hanem xl600r. Sorry
Hát itt nem olcsók a cuccok, de gyáriak:
https://oem-parts.hu/hu/parts/...

De biztos van vhol Transalpos fórum-csoport, ahol több segítséget kapsz.
Sziasztok! Tudtok olyan oldalt ahol esetleg új dolgokat tudok beszerezni Honda XL600-hoz? Pl:komplett karbi?
Nem tudom mi a gyenge pontja ezen kívül
Szerintem egy villanyos indító jó lenne rá
Ha anno be tudtam volna szerezni egy trx blokkot az xr4-be szerintem meg mindig meglenne
Azt csak a villanyos indító hiány miatt adtam el. Nagyon kedveltem pusztulat igénytelen, egyszerű szerkezet, egész elfogadható futóművel
egyetlen gyengéje lenne?
Ismerősnek van gyári kivitel az szenved vele nem keveset. Ha melegen leböffen utána rugdosta percekig
Egyszer vissza is durrant és kigyulladt
ini.. hidegen szivatoval egy rugás gyujtás nelkűl, aztan gyujtas ra es indul is gond nélkül gyárit levettem egyből arrol nem tudok nyilatkozni..
Mennyivel indul jobban mint a gyári karbival?
A gyári nagyon gáz tud lenni
Futárral elkűldöm,
Csörgess meg megbeszéljük!
Postázni tudod? Elutalnám az összeget, ha jó neked úgy.
Mi vedeljük a vegyeset!
Egy Betlem Gábor és egy 3gombócos fagyi itt nálunk a sarkon.
De abba akkor benne lessz a gumiápolás is!
van egy szett tkc80 gumim ha valakit érdekel, ismerősnek kedvezmény is jár
nekem nem jött be pedig állítólag az egyik legjobb vegyes gumi ami létezik
de arra jöttem rá hogy én nem járok vegyesen
Engem lehet érdekel. Műszaki vizsgára tenném fel, ha jó még. A bütykös gumi miatt kétszer kellett vinnem legutóbb a motort, mert a fékpadon elpattogott és szar eredményt produkált. Másodszorra ilyet raktam fel előre-hátra és minden jó lett. Mit kérsz érte?
Sziasztok!
Flaszterre sóderos murvás talajra van nálam egy contiescape baráti áron.
Jó gumi csak frissítve lett!
Szia!
Nálam van egy használható PD03 as .
sziasztok, egy honda xl600r be keresnék vezérműtengelyt,kérem akinek van jelezze.