Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már csak egy Babetta gyújtás hiányzik róla
Bízom benne ,hogy előnyére válik!
úúúúú!
Akkor most még 1 ms a köridöből?
Ma felkerült a gyorsgáz a motoromra! Gondoltam ezt a mások számára is nagyon fontos információt megosztom veletek!
Vicces!
Nem!Mester!Te nem hibázól!Mi értjük h, az örökké ahogy te le írod az úgy is örökké.
(örökké) kijavítom a hibát!
De azt még hozzátenném ,hogy semmi sem tart ötökké!
Legalább izgi lesz! Csak ne szórjatok olajat elém, és ne könyököljetek ki a pályáról! Segédeszközök használata (seprű,lapát,csákány használata engedélyezett!)
Azt el hiszem.
Majd a Gáborral összehozunk valamit ellened.
Én azért nem unom annyira!
Uncsi mi?Mindig a Zsóti nyer.Ez már tényleg nagyon uncsi.
Hi! Szerintem Bobek ütemesen haladtál és nagyon jól mentél!
uncsi , volt már fönt , töröld le!


hi-hi
Bakker bedaráltatok ám
Az el maradt házi verseny videója.

köszönöm mindenkinek Betti! aranyos vagy,de inkább kitartással és akarattal igyekszem magam erősíteni
Szabin, nagyon nagyon gyors felépülést kívánok neked! Ha kell egy kis gyógyító energia, csak szólj, és küldök egy adagot!
Pusziiiii
Srácok,lányok! jelentem h otthon vagyok minden zsír,jól is érzem magam 2 vagy 3 öltésem lehet szóval nincs nagy gáz. doki szerint 5 vagy 6 hét múlva kiveszi a titándrótot,szóval ha minden jól megy,akkor az oktatásra már bevethető állapotban leszek addig is lesz pályabírótok
De jó! Mielöbbi jobbulást kívánok neki és minnél hamarabb szeretném látni a Becci nyergébe.
Közérdekű!

Szabinak meg volt ma a műtétje.Sokkal jobban van mint az előzőnél.Holnap reggel haza engedik.
Nekem is jól müködött az E.ringen.
Helló mindenkinek !Köszönöm szépen! Ti is jók voltatok!

A bazzaz jól működik, eringen még nem mertem annyira húzni a gázt!
Hű a betyár mindenit Nagypályán, Euroringen hogy muzsikált a Bazzaz srácok?
Ramírez