Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kéne barátnőm Derbi Senda X-treme-jébe egy vízpumpa szimering és egy ,,O" gyűrű.2001-2002 évjárat lehet.Sűrgősen kellene!
Légyszí adj linket,vagy legalább a szimering méreteit kerítsd elő nekem!
Köszi szépen.
csak a szine. egy kék és zölt opel astra is színben különbözik
Rendszámos? ha igen nekem szóba jöhet
Szia!
Én tudok egy eladó KDX-et 125-öst,1996os,15000 valós kilométerrel!Zöld színű,minden működik rajta,azt hiszem csak egy akkumulátor kell bele.Szinte eredeti állapotban,235000 az ára,de engednek belőle,bármely kawasaki kereskedésben leinformálható évjárat,motorja meg mindene teljesen bontatlan!Somogy megyében van a motor!
Ha érdekel engem el tudsz érni az alábbi címen:davidrz400@citromail.hu
köszönöm a segítséget remélem találok egy jót,
-még annyi hogy látom van ilyen kdx-be zöld és kék változat is ezek miben különböznek a színén kívül
+ a 94-elöttieknél könnyen tönkremegy a power ha jó tudom
nekem éppen lenne egy eladó KDX, jelezd ha érdekel!
- Kdx egy kicsivel strapabíróbb a Kmx nél, a kmx az a yamaha Dt nek felel meg, szinte ugyan az.
- a kx az egy versenygép, kb annyiban hasonlít h 125 ös és van két kereke, kx rezót szokták ráfaragni a kdx re de én úgy gondolom h semmivel se lesz jobb mivel mindegyik hengerhez másmiyen hosszúságú rezó kell.
- ugyan azokra mint bármi másnál: fékek, futómű, olaj folyások főleg a teleszkópokban, kopogás biztos kopogni fog benne valami, enyém is zakatol és semmi baja.
- mész vele és kinyit vagy nem nyit ki, többet nem tudsz vele helyben.
- változás annyi volt h megfordult az első teló de azt nem tudom mikor, semmi jelentősége szerintem.
- amennyire hajtod, vagy amilyet sikerül kifogni. változó. pl az enyémmel majd 2 év alatt semmi komoly nem volt, de egy vízpumpa szimeringgel számolj, többeknek megkeverte már a vizet az olajjal.
- ha nincs rendszám piszkálnak mert a hengerben benne van a 125

ha vmire kíváncsi vagy még kérdezz.
Sziasztok!

A közeljövőbe Kdx 125-öt szeretnék vásárolni ha találok jót és lenne pár kérdésem ezzel a modellel kapcsolatba,
-mi a különbség a kdx és a kmx között?
-mennyire kompatibilis a kdx a kx-al
-mire kell odafigyelni egy ilyen vásárlásánál
-powert hogyan ellenörzöm
-évjárattal kapcsolatban melyek a jó évjáratok, mikor volt változás stb
-mennyire szervízigényes
-a sünök piszkálódnak-e érte
Illetve ha valaki tud kdx125-öst eladók az kérem jelezze mert érdekel minden ajánlat.

A válszokat előre is köszönöm.
Hello.Nincs véletlen valakinek Kdx 125 ('92) power alkatrésze? Mechanikus része megvan....a többi kellene...!
Gyújtás jeladós valószínű..az újban elég húzós,használtban meg nagy a rizikó,hogy nem lesz jó amit bele teszel,hiába volt jó a másik motorban!
Szia!

Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Hali . Lenne nekem egy KDX 125 \ 98-as évjáratú gépem.Nagyon gyenge a szikrája nem indul,egy szerelő azt mondta hogy valószínűleg a gyújtás vezérlő ment el bent........nem tudja valaki honnét lehet szerezni?vagy van valakinek egy esetleg elfekvőben? Nagyon szép állapotban van a gép nincs leharcolva,meg szeretném csináltatni mert tényleg jó, csak sajnos a munkámból kifolyólag nincs időm vele foglalkozni túl sokat,ezért ha valakit érdekel és van egy jó ajánlata el is adnám.

Mail:
gtoto@citromail.hu
Tel:06/30-752-5932
Nem tudna valaki kdx 125 höz sm szettet gumival ?
vagy kb mennyibe kerülne
Köszi!
Még akkor gyűjtök moneyt. :D
nem tudom mit csinálsz a gyűrű szettel, mert az nem sokat segít, de dugót azt tudok adni hozzá, itt megtalálod:
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Hali!
Nekem kéne egy dugó gyűrű szett a KDX-embe.Mennyibe fog nekem fájni?És meg tudná mondani vki hogy hol kapok?
Köszi
Tudok segiteni! Adatlap!
Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
sziasztok.
Valaki nem tud 200as kdx hez alkatrészeket vagy egy komplett blokkot?
HEllósztok valaki nem akar cserélni 125 KDX_et a profil oldalomon található DT-re?
125-ös KDX-be mekkora főfúvóka kéne?
Üdv!

Valaki nem tud Kawasaki KDX-be 125 ('93) pówer szelepeket ill. fogaslécet?
Nem tudom,hogy a tieden milyen van,a fém vagy a műanyag,de én is próbálkoztam,de szar,hamar elkopik az a kis meghajtó amit kicserélsz benne!
ok,majd megnezem :) De nemlehet am semmit csinalni rajta?m szétszedni nemszedtem még szét...!
Húú azt hiszem 7ezer forint!
De keresd az illetékest..itt a fórumon is szokott írni, Kawazsolti néven!