Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kérdés, ott találkozunk és meglátjuk!
és tényleg Kawasaki
Na srácok?!
Kell ennél több?
Látjátok, hogy milyen érdeklődés övezi a ZX12R találkozót?
Nem kötelező a túrák útvonalát sem körbejárni, csak az a lényege a dolognak, hogy érezzük jól magunkat. Ha időben szólunk, még sokkal jobb is lehet, mint egy laza kis ebéd Kecskeméten!
Vélemény?
Részemről + 1 a Kawasaki mellett.

Ozsinak és a Kawasaki-nak pedig külön köszönet a figyelemért és a felajánlásért!
Sziasztok ZX-12R tulajok!
Én Ozsváth Ferenc vagyok a Kawasaki importőrség műszaki referense.
Mi szervezzük a LimeRide Party-t. Az elsődleges célunk egy teljes napos program létrehozása motoros érzelmű embereknek. Még a Kawasaki sem feltétel, hiszen előbb-utóbb mindenki Kawás lesz.
A lényeg itt semmi sem kötelező, a kaland túra egy vidám kör (kb. 120 km) feladatokkal, látnivalókkal. Nincs szintidő nincs kötelező feladat. Csak érezzétek jól magatokat. A központi helyszín (Nagysáp, www.granarium.eu) tökéletesen alkalmas pihenésre, beszélgetésre, találkozásra...esetleg borozás és ott alvásra.
Az utak a környéken az elmúlt években lettek felújítva, a táj csodás.
A rendezvény értetek van! Mondjátok el mit szeretnétek és a normalitás határain belül megoldjuk.
Tisztelettel várunk benneteket!
Üdvözlettel: Ozsváth Ferenc
Lazacsavar,

Telefonon be kell jelentkezni, mert időpont foglalás van a teljesítménymérő padra..
Mélyen Tisztelt :Agó "Mester" csütörtök délután vinném az én imádott Bestiámat,hogy gyógyítsd +kérlek nics se éjjelem-sem nappalom emiatt (telefonon beszéltünk)sok benyátkap talán , gyári rendszer vissza rakva ,tőled vásárolt P.C-t viszem.Üdv Szöllő
Köszike szépen!
olajcsere, légszűrőcsere
fokozatkijelző
ma meg elfogyasztom a maradék hátsó gumát, aztán kap egy újat
küldtem a cuccost Istike
Én AGO-nál szereltettem be a ZX9R-be egy fokozatkijelzőt és nagyon jó lett. És az is karbis
Szóval a varázsszó AGO
130,180,240 utána a 4.,ennyi általában elég,250 fölött városban-környéken nem sok hely van ;)
köszi Bird jó lesz! istifiu@msn.com ra várom!
Bocsi srácok egy kicsit elmaradtam . Mivel én minél többet szeretnék 12-ekkel gurulni én csak egy indulási pontot kérek időponttal és ott leszek./A lime-n én sem szeretnék indulni, de attól mehetünk oda./
köszönöm az infókat ,keresgélek ,
Láttam az oldalon köszi.
Carlo77,

Igen, lehet...
nekem azt mondták, vhogy lehetne tenni a 7-esemre is, de nem foglalkoztam vele többet
ott amúgy is tudom, hányadikban vagyok, csak az elfogóvadász tréfál meg néha és váltanám a 7.meg 8. fokozatot
Fokozat kijelzőt lehet szerelni régebbi karbis motorra?

akkor szombaton olaj+szűrő+légszűrő csere illetve fokozatkijelző beszerelése
Indulni én nem akarok, de a rendezvényen a tiszteletemet teszem.
Háááát én inkább vennék egy szép és jó állapotút. Azért az első kerék nem valami bizalomgerjesztő. Egy 300+ km/h-s gépnél ezek a dolgok az életedet jelenthetik!
Alul egy csavar fogja, ahol a a két oldalidom összeér. Ez az ekeidom legalsó pontjánál van. Az utángyártott idomnál viszont nem volt ilyen lehetőség és ott egy gyorskötözővel húztam össze.
Szépen ki tudod venni
ha már itt tartunk, akkor kérdezném, hogy a hűtő előtti fekete "ekeidom" az csavarral is van rögzítve, vagy csak a patentokkal?
olajszűrő cserénél ki tudom ezt venni, vagy le kell bontani az idomokat?
nekem van több is letöltve, de a német nyelvű a legjobb minőségű
az is jó lesz?
ha elküldöm egy megadott email-re az megfelel?
ha már a szervízkönyvnél járunk,akinek van nem másolná le?kifizetmém.elöre is köszi
Bird akkor ti indultok is? hiszen a csapathoz 4 fő kell! Felőlem indulhatunk is, nem a 3 rugón múlik semmi.... De időben kell regisztálni akkor és utalni a nevezési összeget!
Szal indulunk vagy nem a ride-on?