Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó!

Kompett Akrapovic full titán rendszer YZF-R1 07-08! Ára: 350.000Ft
Érd: 06203224093
Eladó!

Komplett Akrapovic rendszer YZF-R6 03-05! Az ára: 200.000Ft
Érd: 06203895969
Sziasztok nem tud valaki aprilia rs250re gyáridobot(kat) vagy valami tuning dob selenne rossz de abból 2 kell de a gyáriból eléglenne egy is csak legyen
Exup szelep. Gondolkodtam én is rajta, bovdennel lenne a nyitás, és vagy rugó rántaná vissza, vagy azis bovdenes lenne. Bár én úgy gondolkodtam, hogy ha akarom nyitva legyen, ha akarom zárva(pl este, hajnalban). Nem kivitelezhetetlen
dob+összekötőcső, igényeidhez igazitva(ki-be-le-fel-ide-oda) felszerelve
Sziasztok!
2008 R6R-re szeretnék kipufogó dobot, nem gyárit, esetleg rendszer is lehet, amennyiben nem horror az ár!
nem muszáj, hogy új legyen, csak jó legyen.
komplett rendszer? v pedig dob + összekötőcső?
olyan kérdés felvetődött, hogy lehet-e olyan kipufogót csinálni, ami kicsi fordulaton halk nagy fordulaton meg kiereszti a hangját
egy xt600as kipufogójáról lenne szó
valami rugós-szelepes-mittudoménmi megoldás kellene
3500-as fordulat felé kellene "nyitnia"
csinált ilyent valaki már?
Bibus Kft.
A k4-re nem.Tudtom szerint!Nekem is ilyen van fent a gépemen!Nagyon szuper! Jardine Gp1 a pontos megnevezése!
csináltam (95e.)
nincs valakinek ötlete hogy gyári 80cm3 peugeot robogóra milyen sport kipufogót rakjak?
ja és nem tudjátok itthon hogyan tudnám kipucolni a kipufogót?
hello nem tud valaki vélet len titán lemezt meg 40 csövet ?
csá!
mennyibe került ez a dob + összekötő cső? vagy ez teljes rendszer? hol vetted?
Üdv!

Hogy is mondjam, a sofőr lábtartója alá kivezetett kipufogót (motoGP style) egy k4-es gsxr600-ra is lehet tenni?
pl egy ilyenre gondoltam
Yoshimura-t ajánlanám mivel Suzuki-ra ez a legköltséghatékonyabb megoldás.

Dobokból és rendszerekből az alábbiak vannak. K4 600-ra ttitán és carbonfiber kivitelben. Akár komplett rendszerként is.

Bövebb infóért irj egy e-mailt
Helló! valaki tudna segiteni h mijen kipufogo lehet? mert nem rég let olaszbol hozva és nem tok semit rola szerintem valami sufnituning
Keresek gsx-r 1000 k7-8 bódis v. yoshimura kipufogó (stb) dobot ha lehet csövekkel együtt!
ajánlatokat telefonon 70/2007444
helló
ha valamikor ráérnél, akkor légyszíves tegyél fel nekem néhány képet a kipufogókról az nsr hez ahogy megdumáltuk!
a képen látható arrow dobhoz hasonló kivitelű kellene
köszike
mitoo
Hello!2007-es RMZ 450-re keresnék használt leömlőcsövet!Sürgős lenne!
Használt érdekelne ha tudsz hozni olyat is
Szia láttam hogy tudsz hozni kintről dobokat/rendszereket k4 600-ra tudsz nekem ajánlani valamit?
Sziasztok! K4 600-ra keresek sport kipufogó rendszert (használtat)! Szerintetek hol lehet a motort hozzá állitatni?
egyik felit eladtam másnak
Te weri! Mit csináltál azzal a szegény dobbal hogy igy összement, kimostad 60C-fokon !