Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia,

Ülés alatti dobos RR-re van Mivv több féle kivitel,Arrow,Leovince.
Alsó kipus RR-re pedig kb 20féle.ha érdekel 70 3179083
üdv,P.
üdv. van egy Boss verseny dobom, oval, polir,és van rajta öszekötö is, nem tudom miről való, szerintem bármire fel lehet tenni. akit érdekel, szoljon rám, és küldök képen és adatokat.
Sziasztok!
Ha van valakinek eladó Jolly Moto carbon/alu kipuff dobja és tartója RS 125 -re, jelentkezzen. :-)
Elöreis köszönöm:-)
Szia,van egy AKRAPOVIC egy ARROW és egy G&G dobom 1000RR-hez,ha érdekel csörögj 06705850436.
Sziasztok!
Keresek karbon héjat!
Méretre ekkora kellene:
http://www.termignoni.it/produ...
Ha van valakinek, kérem küldjön képet, illetve árajánlatot róla a lacko.szollosi@gmail.com -ra!
Köszönöm!
Képen látszik a kétfajta dob amire irtál! 60000 db killer benne van
A hangját pár videómon meghalgathatod nem gyenge
IXIL eXtreme ovál csővel a végén és 40 pénz.
Milyen dob ez mi az ára?
Akár, ha ez a stilus bejön.
shark akrapovic..
cbr1000rr re valaki sport dobot udna -e ? ja üdv :-D
sportdob alig használt db killerrel fazer 600 való összekötö csővel eladó tel 06309492804
Azt én is, volt egy eladtam, most b..hatom, idegesít a hangtalanság. Óccsóért nehéz lesz, nem kompatibilis semmivel sem...sajnos
Ennyi!
vágesz. te a nagyon mattot szereted. én ma teljesen MATT leszek az este

elvégre péntek vann
Matt, de más matt,mint a matt. Érti? Nemannyiramatt na!
érdekes. nekem száradás után egyből MATT
Az a tapasztalatom, hogy a hőálló csak akkor mattul ki szépen, ha elég nagy hőt kap. Nem szeretem, ha valami fénylik mint a Salamontöke.
akkor má nem mindegy ha hőálló ? ez is olyannal volt
Beszarsz, mert gondolkoztam rajta...nem kell arra hőálló, nem melegszik annyira fel. Sima mattfekete, oszcső.
fújd le dobozos hőálló mattfeketével
Jó hát, csak így, hogy befeketedett a gép nagy része, jobban állt neki a sötét dob.
jó az amugy simán is
A VTN nem tetszik, túl fényes... megmán költeni sem akarok rá. Akkor inkább gyűjtök egy kis kincset két kicsi karbon dobra.