Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

honda cbr 600 f4i leömlőt keresek.
Ducati streetfighter 1098 gyári dobok kiss sérüléssel szálhúzott palástal 50e ft,Honda cb600 hornet gyári katalizátoros kipufogó 15e ft,Honda cbr600rr gyári kipufogó kiherélve tetején lett szétvágva motoron nem látszik 15e ft.posta oké.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Kép lemaradt.
Sziasztok!
Van egy eladó komplett Bodis 4-1-be kipufogórendszerem Kawasaki ZZR 1400-hoz. Egyenlőre ilyen képem van, hamarosan lesz több kép is.
Érd. email: sifib@freemail.hu
Tel: 30/6444680
Karbon kipufogódob nem teljesen nyitott,a belső felén egy számsor és e jel a palástba beleütve 20e ft-ért eladó.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Nem is érdemes így lecserélni a gyári dobot csak egy másik dobra,mert amellett ,hogy változik a hangja csak kárt csinál?
A kipufogóban lengő gázoszlopnak van egy szívó hatása. Ha lerövidíted akkor a szívó hatás csökkenni fog! De a tied a motor magadnak teszed vele amit teszel.
sziasztok. Tudna nekem valaki segíteni yoshimura tüv papírt varázsolni?
Helló gsxr k4-hez keresek kipufogó rendszert !!!!!!
Ment uzenet tolem is !
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy miben befolyásolná a motor működését, ha a nem gyári kipufogómat kicsit rövidebbre vágnám?
Hali! Engem érdekelne, ha még megvan!
Sziasztok!

Silencert hol érdemes venni / csináltatni? Egy SV650-en van egy Raptor dob, arra kéne. Martinnak írtam, nem válaszolt, így minden eshetőségre nyitott vagyok :)

Atesz
Üdvözlet mindenkinek. 2004-es Kawasaki z750-hez keresek összekötő csövet. Ha tud valaki jelezzen. Köszi
Szia!

Ha még aktuális akkor le tudok gyártani ilyen formájú dobot, jó áron, ha érdekel akkor dobj egy mailt
Sziasztok, még mindig keresek, két darab sportdobot Kawasaki Z1000 2004 hez, vagy 4in1 komplett rendszert.
Csak Slip-on megoldás érdekel, kultúráltan megviselt darabok is szóba jöhetnek.
Ha valakinek van, kérem ne tartsa magában!

Köszönöm!
Lemaradt
65.000-Ft sérülésmentes Leo Vince Gp Exhaust kínálok neked.
Szia!
Meg van még?
Hali! CBF 600-ra keresek összekötő csövet. Aki tud kérem segítsen!
Urak
Szerintetek a karbon matrica bírja a kipufogódob hőjét,vagy pillanatokon belül felgyújtja a motort?
Elvileg 140 fokig hőálló,csak nem tudom a dobnak mennyi lehet az üzemi hője.
már megint /fejfogós szmájli/
KAWASAKI ZX9 R 1998- 1999 AKRAPOVIC RENDSZER ELADÓ
Hali.Most van egy az apróban.
leovinci sportkipufogó piaggio 2t robogóra (sfera,typhoon,zip) 5e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu