Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor azért beszél ennyi hülyeséget, meg szélárnyékol, mert hiányzik valami a szájából? ? ? Adjak neki bele valamit? ? ?
Én is! Lehet gyönyörű szép évek következnek majd.
Gyorsabb? Lehet! Tehetségesebb? Szerintem nem.
Már nincs! Pedig az a sisak festése elég király volt.
Remélem.
Az más!!!
Én kiélvezem az utolsó éveket amíg van az öreg. Amikor tehetem nézem. Aztán utána DDt utálatával együtt élve szarok a GP-re. Hacsak Vinalest meg nem kedvelem.
Na ezen nem vitatkozom. Egyetértek.
Nem beszélsz hülyeséget. De azért remélem csak bizakodás marad.
Na má megéén engem baszogacc. Ha nyer jorge, amit remélem nem fog, akkor nyer. Mi faszon változtatna a világnézetemen? Most is azt gondolom, hogy jorge gyorsabb mint az öreg. Vagy hogyan érted a világnézetem kérdését? ? ? Igen kíváncsian várom eme mondatod értelmét.
Benne van!
A vén görény azé egy tökös vén görény! A kisköcsög az meg simán egy kisköcsög. Olyan mint jorge. Az is egy köcsög, csak annak van nyalókája is.
Majd a kettőt ecccere megverem azt nézhetnek.
A tempó nekem is úgy tűnik, hogy jobb mint tavaly. De a szerencse eddig valóban nincs mellette.
Tuttttam! Geci Stoner beosont a yamakka boxba, és teleszórta 8-as anyával a blokkot. Buzi Stonycsi!!!
Hozzád képest egész jó hsz. Feltűnően sok benne a valós.
Figyeld majd meg jövőre, lesznek aranyköpések tőle!
Szerintem Mugellora értette ezt most Cápa!
Na-na-na!! Azé ez erős túlzás! Ha jól emlékszem azé nyert egy-két versenyt. Szemét dolog a kettős mérce.
Csak felhívtam rá a figyelmedet, mert nem Rossi mondta. És így tuti elkerülte volna a figyelmedet.
Nem ez volt az első!
Fikció! Kikérem magamnak!!!
Szerintem meg ha holnap szombat lenne, akkor már hétvége lenne!
Nagyon várom JLO Ducatis nyilatkozatait!
Megállapítom, hogy Te és én másképp nézzük a dzsípít. Én élvezem a képsorokat.