Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ööö...öööö...ott van a Töki .és az h én viszek magammal a dobozba (ha addigra fel tudom garázsolni ) ami kell ?meg mindenki hoz valamit?ja de mongyuk a bogrács meg ilyenek
evidens, hogy Vicky a szervezőcsapat oszlopos tagja De mivel én már nem lakom Pápán, így valaki kéne, aki segítene Vickynek, pl. bevásárolni, vagy épp autóval kivinni a cuccokat a tetthelyre
hát 1 már biztos van szerény személyemben,akkor gedeon is biztos jönne,ti.meg beírjuk Győri topikba biztos lesznek jelentkezők .a "Pápa környéki lelkes segítő emberke" pedig lehetne Vicky .csak mint mondtam ne júni 30 legyen
főoldalon mindíg látom ha irsz
nem vagyok álmos
lefigyeltél csokibácsi?
toborozni kéne pár kétkerekű egyént... mert eddig nem igazán volt rá érdeklődő a tavasz már nyilván elmarad, mivel már nyár van... de egy nyár zárót majd be kéne iktatni amihez egy Pápa környéki lelkes segítő emberke is kéne, mert én innen amit tudok segítek, de nem tudok annyira ott lenni, mint tavaly... szóval jelentkező(ke)t várunk
de a busát gyorsan lehet hajtani uh mellette simán van ideje .különben is te meg mér nem alszó ?
hajcsa a busáját azér nincsen itt soha, meg mindíg a zalai fórumra ir
valami jó indokot találj ki h miért nem vagyol itt sose .mondjuk az az indok jó h szervezed a fórumtalit ...ha nem akkor
mivan itt kérem szépen? nem győzök visszaolvasni
ti 3x találkoztatok nem?először akkor és utoljára .csak Repsolos pólóban láttad eddig
úgy lesz
persze,lehet csinálni....csak legyen egy kicsit stabilabb az időjárás!
nah,ennek igazán örülök! bizony,Busája van....és gyönyörű a kicsike!
Lesz idén bogrács? Vagy már le is maradtam róla?
Az ezredest imádom!Szerelmes vagyok főleg mikor megszólít. hallom Ridig meg Busás lett.
köszi szépen,megvagyok.....várom már a jó időt .
és te,hogy vagy? ezredes hogyan muzsikál?
most már tudod,mert gedeon elárulta.
igy már vágom
MeLLesleg elég szép volt az a póló!
Aki kíváncsi hamar megöregszik! Egyébként mikor először találkoztunk egy Repsol Hondás pólóban volt.
Mizu veled?
mér vagy te repsol?
van nálad eladó olaj?
szió! ezer meg egy éve nem....