Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló mindenki!
Tud valaki az abaligeti motoros találkozóról?
Most hallottam, h idén ott rendezik az Egregyi bulit!
Asszem ma van a nyitónap..
Szia !
Most H-ringe szeretnék menni a jövő hónapban, meg úgy néz ki Szlovákiába megyek megint dolgozni. (persze a motor nem marad itthon ) És P-ringen még nem is voltam idén ! Szerintem neked is érdemesebb volna H-ringre menni a tizedessel. Szélesebb az aszfalt gyorsabb a pálya és ha véletlen lesodródnál a kanyarban nem a fűvőn kell tapadást keresni ! A hosszú íves kanyarokban pedig koptathatod a térkoptatód
Mikor mennétek legközelebb Jó lenne megint kijutni
Egész óránál indulnak a motorok és fél óránál az autók. Fél óra még sok is egyszerre. Ha délutánra mész 5×fél órát motorozhatsz. És autókkal csak a boxban találkozol. A motor meg tele extrákkal. Majd személyesen elmondom.
Szia! Igen a kórházba volt bent 2x is sajnálja ,hogy ez történt elismeri a felelősségét." Miért akart parkoló helyet keresni" a teljes rövidzárlattal magyarázza. Hát nem tudom.... Jövő héten kell menni a bácsikhoz, akkor talán megtudom mi van a jegyzőkönyvben.
Hali,azóta találkoztatok már,esetleg érdeklődőtt hogy mi van veletek?
Autós-motoros nap az akciós, ugye? Nincsenek ilyenkor sokan, nincs tele autóval a pálya?Talán jövő hónapban már nekem is összejön, addig is leszerelem ami könnyen törik a motorról! . Milyen az új motor, van benne vmi. okosság?
Hali!ZZR600-ra szeretnék venni használt,de JÓ( )állapotú hátsó dobozt,tartó konzollal!Tudtok valami pályát rá?Köszi
Videó volt az egyik motoron, azt mondták töltenek fel belőle
Hali !
Végül is nem a Svédé lett meg mert az kint van svédben. Drága lett volna a hazahozatal és az 1000-es. Ez kb 400-al olcsóbb lett és jobban felszerelt. Igaz csak 600-as, de mentem vele E-ringen és az 1000-es motorok erőkülönbsége ott csak a célegyenesben volt hátrány. Egyébként kőridőben nem mentek jobbat. H-ringen 2-3 mp a különbség a két motor közt. Én meg tojok az időre, csak jól akarom érezni magam :)
Szia novinono!
Én a jövő héten vonom ki a forgalomból a motort,már csak pályára szeretnék menni. Még nincs rajta gumi, az utcai is kopott, pedig jó az ár nagyon! Hallottam az új motorodról, ez a svéd-é volt?
Szia. Kép vagy video készült? Hól lehet megnézni?
Szeretnék én is jobbulást kívánni !

Széles utat és gumifákat !
Köszönöm!
Jobbulást kívánok! Meg gyors felépülést. Csak egészség legyen, a többit megveszed.
Sajnos én voltam az áldozat ,és az asszony.Haladtunk a felüljáró felé a belső sávban az autós a lidl parkolóból balra nagy ívben kanyarodott volna ki,NEM VETT ÉSZRE! Ledarált mint egy büdös bogarat,ha a gázról elveszi a lábát, már ki tudom védeni hihetetlen!Mikor fölraktak a hordágyra elnéztem a szigeti út irányába láttam ,hogy az autó a villany rendőr előtt áll a külső sávban, átfutott rajtam mi a fenét keres olyan messze az autó.Két nap múlva bejött egy hölgy a kórházba aki ott volt és mondta ,hogy úgy szedték ki a kocsiból azt mondta "csak parkoló helyet akart keresni" .............. ne m mondok semmit ennyi. Törések mind kettönknél műtétek kötözésre járások , nekem biztos vége az idénynek. VIGYÁZZATOK MAGATOKRA!
Én kb 1 óra körül érkezem oda. Kék gsxr 600 pályaidomos, keress meg ha ott vagy :)
Akkor: szerdán "közeli" Euro-ring.... valaki ?
Szerdán az Euroringen akciós nap. 13-18 óráig 9600 Ft. Jobb a pálya és közelebb is van :) ha nem jártál még érdemes kipróbálni !
Ha-hó

Kakucs-ring szerdán....valaki ?
Jaja kész lett!:) Annyi, hogy a fejidom még sérült, az oldala 1 kicsit, az majd valamikor...
Szóval senki nem jön gurulni, hát mondhatom szééép :P

Minden jót!
Nálatok vettem a motorom, most nézem:D
Ösztönzésnek nem utolsó ,
Így is van, minden elsőre sikerült.
ezt így is kell:) Ha már ott áll a vas a garázsban, akárhányszor rá nézel megvan a kellő elhatározás, hogy végig csináld a vizsgákat és minél előbb motorozhass! Ösztönzésnek nem utolsó
pontosan