Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó állapotú gumik. Nem sokat használt. Az egy párat odaadom 7000-ért, ha megfelel.
Hello!
Milyen allapotu gumik?
Mennyire gondolsz?
Email.
0620-4171966 vagy 30-3839167
egy telefon számot adj már légyszíves, és majd megbeszéljük!
Első-hátsó kerék?
Én a gumikkal nem tudok mit kezdeni... ha kell a két felni, 12.000Ft+posta jó neked?

Ha valakinek kell külön krossz gumi (Mitas) 12"-14"-os, írjon rám.
leginkább csak maga a kéerék kéne gumi tárcsa lánckerék nélkül!
Szia!

Krossz gumikkal szeretnéd, vagy sm? Mert nekem van krossz szettem ha érdekel. 20.000+postáért adom a kettőt.
hello!
hátsó kerék mennyibe kerül kompletten és mennyibe kerül gumi, tárcsa és lánckerék nélkül?


valamint mástól is várok ajánlatot 12-es hátsó kerékre, minél hamarabb szükségem lenne rá
CRF50 hátsó sárvédője van valakinek eladó? Fehér színben kellene, és ha van első, az is jöhetne.
F
Az első fék mennyi lenne? Érdekel! Egy nagy dugós, vagy két kisebb?
A berugó tengelyt meg a kart menyibe adod?
Első kerék 1.85 -ös spx agyal.( Pisterpro)
A 12"-es kereked első, vagy hátsó? Mekkora a mérete?
Van egy 12-es küllös Pisterpro elsökerekem és 2db féktárcsám 220 és 190mm -es újjak!
Van eladó Pisterpro kerekem ha valakit érdekel!
http://www.kepesmotor.hu/brand...
Üdv Mester urak!
Lenne egy nagyon nagy kérdésem. Lenne egy 125 Orion pitem. Darabokban vettem kettőt, abból raktam össze egyet+ maradt egy alkatrésznek, de a karbival gondok támadtak, beindul a motor, de pörög mint a vesztés. Karbit kitisztitottam párszor, azt hittem el van dugulva. A levegő csavart majdnem csurig betekerve szivatóval van alapjárat, de füstöl is, ha szivatót leveszem felpörög, de nem füstöl. A gáz is elég keservesen veszi, gondolom fojtja a sok kaja. Alapjárati fúvókát már összecseréltem a másik karbiéval, az sem segitett. Nincs eldugulva. VAlaki járt már igy? Lenne valakinek tippe mi a gyik?
Laci! tegnap aszem említetted, hogy lenne egy hátsó felnid is. Lehet pályáznék arra is, az elsővel egyetemben. Az Én cross szettemet elviszik a hét vége felé, és akkor tudok neked fizetni.
1db 1.85-öst kérném szépen!
Van 3db 12-es első kerekem 1.6-os,1.85-ös.mindegyik 3.00-ás Heidenauval szerelve.Itthon vagyok.Kedden megyek Bp.-re.
http://www.facebook.com/groups...

Pitbike-os közösség/fórum facebook-on várunk szeretettel minden pitbike tulajdonost köszönöm a lehetőséget
hello nincs valakinek 110 vagy 125 pitbike váltósora,vagy csak fogaskerekei, érdekelne komplett váltósor vagy fogaskerekek,
Érdekel még fodított teló befogókkal
hello érdekelne a forditott teló,ha még meg van.
Elmentek e képek...
Próbálkozok vele...
technogod88@freemail.hu erre az emailre tudsz képet küldeni az állapotukról?