Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladó Berik térdkoptató

Üdv: Erik
Eladó, egy pár hónapos FOX Titan Pro térdprotektor. Farmer alá, speed motorra vettem, de már nincs rá szükségem. Kb 3x használt. Új ára 24.000ft volt.
Ára: 15.000ft postával eggyütt.
Sziasztok!

Most váltottam nagyrobogóra és szeretnék venni valami rendes ruhát. Eddig két ruhát néztem ki:

Shox: http://shox.hu/term%C3%A9kkata...

Imet: http://www.imet.hu/index.php?c...

Én a lehető legegyszerűbb színvilágú (persze fényvisszaverő legyen rajta bőven) ruházatot keresem. Nem szeretnék két garnitúra ruhát venni, ezért négy évszakos ruhát keresek (ha valaki le nem beszél róla, nagyon meggyőzőnek kell lennie :) )

A kérdésem pedig, hogy szerintetek az áron kívül van-e különbség a két ruga között, illetve érdemes-e ezeket megvenni, van-e olcsóbb, jobb minőségű, vagy még inkább spóroljak és vegyek még jobb öltözetet? Ja és bőrruha kizárva, mert én munkába járáshoz is használnám a motort, így nem szeretném ha a bőr beszívná a sok vizet egy-egy esőzéskor.

Várom a véleményeket. Ha esetleg vmi jó akcióról is tudtok azt is szívesen fogadom.
Helló!
Valaki nem tud esetleg Airoh Leox sisakhoz javító szettet?
FLM sport-túra ELADÓ!
Korának megfelelő állapotban!
43-as méret.
Sidi Vertigo Air csizmarol lemaradt a kép:)

Ár 53000 Ft
Méret: 43

www.speedlife.fw.hu
Sidi Vertigo Air csizmarol lemaradt a kép:)

Ár 53000 Ft
Méret: 43

www.speedlife.fw.hu
Vadonatúj Xlite 602 NCOM bukók s, m méretekben (Lorenzo, Stoner Replica, GT) 69000 Ft,
X-lite 701 NCOM Hazard, Labirinth bukók XS es méretben 73000 Ft ért eladók.
Továbbá Sidi Vertigo Air fekete sportcsizma 43 as méretben eladó 53000 Ft ért.
további infókat itt találsz: www.speedlife.fw.hu
Üdv.

Egyedi motoros pólók, kiegészítők. Rendelj a meglévőkből, vagy szerkeszd a magad ízlése szerint :) 2-3 nap alatt nálad van.

www.motoros-polo.hu
haszillo@gmail.com
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Pólók,ingek!Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
HJC honlapján nézd meg
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy HJC FG-15 bukó hátulján lévő műanyag légterelőt lehet-e cserélni?
Ha esetleg lehet akkor hol lehetne beszerezni?
Válaszokat előre is köszi!
Schoeller motoros kesztyű ELADÓ! Új!
A postát én állom!

Érd: tyt001@freemail.hu ; 70/6199777
adsz email cimet?
Megeggyezés kérdése a csizma ára , írj nekem egy mailt, hogy mennyit érne neked - és utána konzultálunk
Üdv.

Nyugat Mo-on, vagy Budapesten tudtok ajánlani valakit, aki a bőr ruhán kisebb méretbeni igazítást eltudna végezni, profin?
Sziasztok
ELADÓ!
Grex bukó L-es méret
10.000 Ft
E-mail: llacus@totalcar.hu
MSN: l.lacus@hotmail.com
szeva, holnap délután megyünk motorozni dobogókő felé, van kedved jönni?
Hello.
Már nincsen meg.
Jah és ha kérhetném akkor ad már meg a mérteket is...
Szia engem érdekelne, még meg van?
mennyi az ára?
Sajnos kihíztam nemrég vásárolt DAINESE motoros dzsekimet, így eladó, vagy egyel nagyobb méretű minőségi kabátra cserélném! A dzseki NŐI, karcsúsított szabású, nagyon kényelmes, puha anyagból! Vettem bele eredeti Dainese könyök- és vállprotektor szettet!
Olasz 46, vagyis európai 40-es méret, de 38-as méretre is megfelelő. A dereka szűkíthető, kivehető termobéléses, teljesen vízálló!
Gyakorlatilag új!
A kabát jelenleg 1 Ft-os aukcióban szerepel a Vaterán és a Teszveszen! Elfogadható ajánlat esetén fix áron is vihető!
A telefonszámom: 06-20-kilenc-234-hét-3-kettttőőő!
Pesten van, de postázom is!
Nagyon profi és kényelmes kabát (Hát nem véletlenül Dainese!)!

Link a Vaterás aukcióhoz:
link az aukcióhoz

Licitáljatok, különben nem tudok majd másikat venni....