Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

briant keresd meg
valakinek Terd koptato elado? valmi normalis aron?
plexi a csajoknak kell, meg a csőkarúaknak...
szép motor, de a plexi azon is csak dísznek van....
Én sajna megváltam a vastól is meg minden mástól(kivéve az alpin gerincprotit, amit Te is árulsz, de az meg jó síelni...).De most nézegetem ezt a Kawa ZX1000SX-et és lehet, hogy eladósodok megint pár évre...
basszus, olyan régen már? Igen, nyári csizma, mostanság fogom először felvenni. Sajna nem megyek annyit amennyit szeretnék, tavaly összesen 3500km ment a mociba, így a csizmába is
Maci Úr! Lassan két éve vetted meg a Sidi VC csizmámat....Szolgál rendesen?
Cölöp úr szerint (aki a hazai rucijavítás Mozartja) a dainese mindent üt. Gondolom nem rosszabbak a japán cumók sem (Kushitani, RSTaichi...) De való igaz: fel kell próbálni és a nevesebb gyártók cuccaiból megvenni a megengedhető legdrágábbat. A japán cumók biztos kobei marhából készülnek...
jó esélyed van rá, de próbáld fel, nem kell megvenni ha nem jó.
A telefonom és az emailem is rajta van az adatlapomon, de +36309396943 a számom.
Szia! Karbon-kevlár sisakoknál nincs öregedés. Ha műanyag a kupak, akkor elvileg 5 évig szavatolt a biztonságod.
Szewa bear! engem érdekelne az a spoon bőrruha:)
kérdés! én 183magas vagyok és 105kilo:) mennyire valószinü hogy jó rám és nem lóg?:D esetleg valami alternativ elérhetőség?
csak a felesleget adom el, a többi marad Miért, kéne?
Hahó

Honnan lehetne beszerezni Berik bőrcucchoz a protikat? mert a naciba az egyik eléggé betegesen fest... (Csípőrész) és már tuti nem látja el a funkcióját ha baj van. Ne legyen de azért jobb érzéssel töltene el ha olyan lenne mint a másik oldal.
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL,Rizla+Gp L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Pólók,ingek!Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
A sisak hélya miatt "számít" a gyártási év, de ha belegondolsz: Legyártják a sisakot, felteszik a halyóra/repülőre, elküldik a boltoknak, beteszik a raktárba... Ígyis eltelik egy jónéhány hónap/ akár év is.
Ha tök új, még bőven-bőven belefér!
Szevasztok! egy olyan kérdésem lenne hogy mennyire számít egy sisak gyártási éve?lenne egy sisak amit meg szeretnék venni és 2009év végi de egy percet sem volt használva.még a plexi fólia is fent van.vélemény esetleg?válaszotok előre is köszi!
2xl-es spool kordura szett, 26.000.-Ft
berik 2 részes 56-os méret, irányár 65.000.-Ft
látom gardrób pucolás van, csizmámat ne add má el lécci
Sziasztok!

Motoros pólók, egyedi kiegészítők.

A szerkesztővel elkészíted magadnak (rengeteg mintából tudsz választani), megrendeled, és 1-2 nap múlva viszi a futár!

Első osztályú minőség!

www.motoros-polo.hu
ÁÁÁÁ, szia elveszett bárányka!

Hívj fel segítek!

Szia KillBill.
Viki, nézd meg amiket feltettem, az asszonyra kicsi, de jó a minősége. Szerintem a te méreted lehet.
köszi, megfogadom a tanácsod
Attól függ mire akarod használni.A közismert márkákkal nem lehet mellélőni.
Nem a hát és has részről van a különbség hanem a hasításkor a külső oldal a jobb minőségű ergo drágább a belső hús felöli oldal a keményebb merevebb darabok.Ezeket ülőgarnitúra,cipő gyártására használják ruhára nem jellemző csak az olcsóbb kategóriánál.
Na tehát bemész a boltba felpróbálod és ha kényelmes,passzentos meg megfelel az ára akkor megveszed és használod.Berik,arlen,spyke,stb nevesebb gyártókkal nem lehet mellélőni.
Sziasztok!

Bőrruci vásárlását tervezem, de tapasztalat hiányában döntésképtelen vagyok .
Nem mondom, hogy az ár nem számít, mert az is fontos tényező, de nem találok olyan minőségre vonatkozó véleményt, ahol részletezve lenne, hogy xy elnevezésű ruci miért jobb, mint egy másik. (márkától függetlenül)

Volt írás arról, hogy kengurú, vagy marhabőr. És ha marha, az sem mindegy, hogy a bőr a hasáról, vagy hátáról van. Tejelő vagy nem tejelő .

Érdekelne a vélemény, tapasztalat
Várom az ötleteket
Köszi