Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kösszi szépen srácok ! :)
Sziasztok.
Nekem 1 éve van meg, az Fg-15, a páromnak is HJC-t vettünk(CL-ST)Előtte FM sisakom volt. A kettőt össze sem lehet hasonlítani. Kényelmesnek találom, a plexije jól zár, nem fáj motorozás után tőle a fejem, és nem párásodik, még az orrmaszk nélkül sem.(ami viszont egy kalap ...)azt gondolom csendes, és jól vezeti a menetszelet.Idáig csak jó véleményem van róla. Ez az én véleményem!
Talán még annyit, hogy ezen az áron új sisakot lehet még kapni: Marushint, AGV-t, Nolan-t. én mindet végignéztem,de ez tűnik a legjobbnak.
Szia.
Véleményem szerint nem rossz sisak, természetesen vannak nála jobb és drágább sisakok is. Anno kb. 1 éve vettem az angol Ebay-en, nagyon jó áron. Szélvédelem helyett inkább a szélzajról. Nagyon jó! De másnak biztos más a véleménye. Bár most az asszony használja, nekem maradt az FG-14. Vettem sisakbeszélőt /Bluetooth/, és amikor én őt már annyira nem hallom, Ő még frankón hall engem, mondjuk ez olyan 130-140Km/h sebességnél van. Szóval a szélzaja, szélvédelme megfelelő. Viselése nem kényelmetlen, hosszútávon sem. Szellőzése megfelelő. A minőségre, bár csak 1 éve van meg, nem tudok rosszat mondani. Ha jó áron tudsz, akkor megéri megvenni. De mit mondtam, ez csak az Én véleményem.
Na végre valaki írt egy jó tesztet! Köszi!
sziasztok ! HJC FG-15 típusú sisakról szeretnék tapasztalatokat gyűjteni (szélvédelem , szélzaj , minőség stb. ) előre is kösszi !
Sziasztok,

van egy eladó Probiker kesztyűm. Fekete, XS-es méret, kecskebőr, bélelt, vízálló. Kézfejnél protektoros. Csuklónál és csukló felett is tépőzárral szűkíthető. Ajándékba kapta a hölgy, de sajnos nem jó a méret. Így csak próbálva volt, használva nem.

7000Ft+posta
Sziasztok!

Lenne egy eladó X-lite X901es szép állapotú karbon kevlár bukóm (300 km/órás sebességre tervezték) mindössze 18.000 forintért, és egy hibátlan állapotú kopásmentes 34-es Buffalo protektoros bőrnadrágom 10.000ért, kb 56os méretnek felel meg.

Üdv: Edem
Esetleg ha valakit érdekel Eladó Berik térdkoptató
Hát igen....az SP1 jobban bírja, aztán van a GP plus, Gp pro és a Gp tech. Ebben a sorrendben vékonyodik a felhasznált bőr rétegek vastagsága, csökken a tenyér erősítés és nő a szellőzés, minek következtében gyengül az anyag. A sport kesztyűk könnyebben kopnak el, mert arra tervezték őket, hogy jól szellőzzenek, és minden a legjobban érezhető legyen bennük, így vékonyak.....
kösz a legjobb leíráséért
Sziasztok!

Látom sok embert érdekel az Alpinestars kesztyű dolog, hogy kínai, meg hamisítvány, hát gyorsan megosztom az én tapasztalataimat. Direkt csináltam nagyfelbontású képeket, hogy mindenki el tudja dönteni hogy milyen minőségi osztályt képvisel. Én 3 éve használom ezt a GP Plus-t, a hivatalos forgalmazónál vettem (Pardi) akciósan 30e ft volt (40 helyett). Nem akartam ennyit szánni rá, de elkapott a gépszíj a boltban és nagyon megtetszett (egyébként akkor Arlen Ness bőrruhám volt, de a kesztyűjéről többen lebeszéltek gyenge minősége miatt). Tehát elvileg ez nem hamisítvány. Kb. 10e km-t mentem vele probléma mentesen, de a használat már látszódik rajta. Én nem tudom ki-mit vár el egy kesztyűtől, de nekem a kb. 20e km-t használt Akito kesztyűm úgy nézett ki mint ha új lenne (el is tudtam adni rövid idő alatt) és ez ahhoz képest már most viharvert: feslik a hüvelykujj belső részénél a csúszásvédő textiles anyag, a fehér bőrrész már meglehetősen kopott, a tenyérnél lévő GP Plus feliratból a Plus már nem létezik (egyik kézen még egy fél P megvan). Komfort: alapjában véve rendben van, de bő 1000km kellett, míg betört a kesztyű, a gyűrűsujjnál a 2-3 ujjpercnél lévő műanyag protektor meglehetősen sokáig kellemetlenül nyomott, de ezen kívül kellemes viselet: tenyér élnél lévő gumírozás nagyon kényelmes, klasszul felfekszik a csutkára, a tépőzárak jól üzemelnek, a gumi és sztreccs "alkatrészek" jó állapotúak, valamint a legfontosabb, hogy remek a szellőzése, a képen látható ujj közötti lyukak miatt. Amit még fontos megjegyeznem, hogy sose estem el, vagy dörzsöltem valahová a kesztyűt, így néz ki 3 év nem intenzív használat után. Esőt ha 1-2x látott, akkor is minimálisat. A cimkéket azért fotóztam le, hogy legyen referencia alap azoknak, akik szeretnék azonosítani, hogy ez gyári vagy koppintás (mármint ha engem nem baxtak át...). A termék Made in China és egyre inkább osztm v1p motoros barátunk bonctermes osztályzatát a termékről: 7.75 pont a 10-es skálán. Összegezve: kényelmes, agresszív, designos darab, de nem lesz strapabíró. Remélem sosem kell kipróbálnom mennyire biztonságos. Én egy ekkora márkától többet vártam ennyi pénzért.

Hát ennyi, minden jót belétek, remélem segítettem valamicskét.
az a baj, hogy téli akcióban egy Sheoi 80-tól kapható, ha valaki nem hülye a nethez 70 körül behoz komolyabb sisakot. Ha valakinek van ennyi pénze, akkor már ragaszkodik a márkához, a határ tapasztalatom szerint 50 körül van, az alatt mindent megvesznek csak olcsó legyen, a felett viszont már ragaszkodnak a névhez is.
Lenne pár eladó cuccom ha valakit érdekel:
Dzseki: 3XL, 15 000 Ft vagy cserélném 2XL-re. Teljesen hobátlan csak nagy rám.
Sisak: XS, Hibátlan! 20 000 Ft
Kormány: Kawasaki Z 750 S-re való, 15 000 Ft
Lehet, hogy igazad lesz, meglátjuk. A gyár által Európára ajánlott ár egyébként EUR 249 - 299, próbáltuk úgy belőni, hogy itthon még a skála aljához közel legyünk.

Egyébként meg megnéztük, tényleg jó minőségű sisak, még a visszapillantó tükörtől eltekintve is.
Eladó Alpinestars SP1-es kesztyű, XL méretben, fekete színben. 16000 Ft. + ajándék poén:
Tök jó el tudom képzelni hogy Rossinak nem kell hátra néznie a verseny közben
70-ért nem lesz nagy forgalmatok.
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL,Rizla+Gp L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!Suzuki protektoros műbőr dzzeki 23000Ft.
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Pólók,ingek!Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
06303210309
bali105@t-email.hu
Köszi, rákeresek!

Üdv
Tényleg érdekes, mi is kíváncsiak vagyunk, mik lesznek a tapasztalatok itthon. Külföldi fórumokon elég jókat írnak róla, a webbikeworld.com is dicsérte (angolul): http://www.webbikeworld.com/r2...

A Karasnás még a korábbi, 4-5 évvel ezelőtti lehetett, ezeket tavaly áprilisban hozták ki.
Ez volt a Karasnában is már egy 1-2 éve... még utána is néztem, de nem próbáltam fel/ki... érdekes.
Sziasztok!

Bár elsőre furcsán hangozhat, de megjöttek az üzletünkbe a Reevu bukósisakok, amik a világon elsőként beépített visszapillantó tükörrel vannak felszerelve (anélkül látod, hogy mi van mögötted, hogy forgatnod kellene a fejed vezetés közben)

Angol cég, jó minőségű sisakok, gyertek el, nézzétek meg, próbáljátok fel!

Feltettünk a weboldalra is némi infót: http://showbike.hu/index.php?o...

Így néznek ki:

egyébként kb. így látod a sisakban a "világot":
Nem tudom te milyen minőségű kesztyűket rendelsz, nem is érdekel, nem ellened irányult a dolog, kár volt magadra venned. Amiket különbségképpen leírtam azt külföldi fórumokon olvastam, ott rendesen kitárgyalták a témát.

Persze, hogy belefér fél árba olyan ez mint a piacon az adi..as melegítő, mindenki tudja, hogy nem eredeti, ettől függetlenül veszi a nép mert fitti a 3 csíkos.