Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én egyet láttam
Amúgy tudok olyan GSR-t, ami pályát nem látott, de nem kéne, max ajándékba....
csak kétszer?! én ugy hallottam, hogy megvolt az vagy 5 is :D
csiripelik itt a madarak :D
és nem is gyengén nyomta, ott voltam.....
Most akkor a kutusnak,vagy a kutyusnak kell a GSR?
NFeri Pályázás ?Az nekem is feküdne!
szia:)

nem viccelek! sok más forumon is ez a nickem
Ugye nem csak tréfálsz a nickemmel?
üdv haver , te azt nagykanállal eszed ... , évi 1-2 új motor
Az enyim is elvihető,hitelátvállalással is! Csak az utólag feszerelt extrákért(gyári fejidom,színre fújt "tuning
hátsó sárvédő,LSL bg, Valtermoto kis rendszámtartó) kérek némi pénzt (80e)
2007.6.havi 3000 km -t futott, 2x voltam vele ringen.

Ja és hogy miért? Gixxer 600-at szeretnék,mivel jövőre már inkább a pályázást részesíteném előnyben!
Küldöm a képeket, de mint említettem a motor szalonállapotban van. Tehát úgy néz ki, mintha új lenne. Nincs rajta hitel és normál Suzuki-kereskedésből vásárolta, 1000-es szervíz elvégezve, leinformálható.
Az enyém makulátlan csak a hitelt kell átvállalni ,meg egy 100.000huft kérek a kormány és a dob miatt!Érdekel?
kutus,nekem van egy eladó sorban lévő szép és jól bejáratott gsrem,családi okok miatt!kép a nick nevem alatt!
hol lehet megnézni?
papzsolt@vipmail.hu ide jöhetnének képek
kk
nade akor nikek higyjek?
de teljesen igazad van! csak kereskedésben lehet makulátlan mocit venni :D
Ez más dolog, érthető!
Sajnálom!

De ilyen esetekben hozzá szokták írni, hogy családi ok/betegség miatt..... hogy ne kelljen ilyen hülyeséget kérdezni, mint most nekem.
igen de a kereskadésben található motorok mindig makulátlanok , egy gazdás / idős orvos / , garázsban tárolt , törésmentes , csak félgázon használt , csak napsütéses , szélmentes napokon jasznált stb stb stb
Azért kedves barátom, mert akkor még működött a térde. Most fogják műteni, utána pedig 6 hónap rehabilitáció. És nem biztos, hogy jó lesz, mert ez lesz a 4. műtétje. Hát ezért válik meg tőle fájó szívvel.
Nem is értem az ilyen embereket......
Miért vette akkor meg?
igen igen!
pont ez az! a magánszemélynél lévő motorok jóval drágábbak, mint a suzuki kereskedésekben kaphatoak! pedig ez pont forditva szokott lenni, elvégre szegén szegény márkaképviseletnek is élnie kell valamiből :D
a lényeg, hogy járjak nyitott szemmel, és vigyek magammal olyat, aki több mtort látott, mint én.
2007-es GSR, 3000 km-rel, szalonállapotban. Az öcsémé és szerintem kb. 1,6-ért odaadja. Tel.: 30/411-55-22
küldtem mélt!
köszi
Kutus ! én tudok egy kihagyhatatlan ajánlatot neked ! alig használt , szuper áron ! abolcskei@vipmail.hu
vigyázz velük, az én vázsérülten, totálkárosan eladott mocim is fent van, sérülésmentesként hirdetve.
Egy Suzuki márkaszervíz általi átvizsgálás a tuti. Ott megmondják, milyen állapotban van. Amúgy nagyon strapabíró, kellemes moci, jó választás.
sziasztok!
most készülök venni egy gsr-t. azt szeretném kérdezni, hogy van-e valami okosság, amire a használ gépeknél oda kell figyelni?
mert nagyon nagy a szorás.vannak erösebben használtak elég drágán, és vannak elég csilli-villi gépek viszonylag olcson!és nem értem, hogy ez mitöl lehet. persze tippem van:D
vagy esetleg ha valai meg akar válni a végpétöl, szoljon nyugodtan :D
nem voltam netközelben pár napig. Mit dugtál el? Féltél kiderül hogy mű(anyag) a brokid?