Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hüllllllllyeeeeeeeeeeeeeeeeee
Neked is odaadta..te meg nem akartad visszaadni..aztán összeragadva futottatok, mint a kutyák
Ha ezt a mama olvassa, ... költözhetsz a hűtőkamrába
GRKRISZ,bariból bármit önzetlenül odaad...... én má csak tudom
Jó estét!
Monor felé kerültem egy kicsit, mert imádok eltévedni és különben is, én így megyek haza! Egyszer...
Fndi! Élsz még? Asszony,,,
Maci! Van valaki, aki szintén nyergezik, ez az oldala!
www.somotokarpit.atw.hu referenciái a www.bagster.com oldalról a seatcover, azaz úlésborítás részról van kimásolva! Olyan olcsó árat írt, hogy látszik, kalkulálni sem tud és táskamübőrből dolgozik! Nagyon rontja az ülésgyártok ázsióját! Na, ez piszkált fel! Az igazi konkurencia nem zavar, mint a szentendrei srác. Más mindkettönknek a célközönsége.
Occo! Occo!
Az üléseket, amit a Gibbon főlrakot, mint magakészítette cuccot, megtaláljátok a www.bagster.com lapon. Onnan másolta ki! Na, így könnyű "occo"--nak lennie! Ja, hogy a Bagster mit szól hozzá?
seatcover -nél nézegessétek meg! Fasza! MI?
Ako viszed az SV-t, amikor éna te csajodat vazze!
Figyelj , menj el az asszonyért , én meg elviszem az sv-t kakucsra , csak leér a lábam róla .
Délelött megyek áruért, utánnamegyek az asszony munkahelyére és a vattapusztitóknak szórom szét a portékát! De köszi!
Elmegyek érte egy tizesért . ,
Nem ez a lényeg, az asszonyér 15.00 és 15.30 között kell ottlennem a Moszkva téren! Szerinted hogy olgyam meg? Lehetetlen a szivem szakad +,de nem megy!
Nekem be kéne vásárolnom, tankolni....ezt-azt befizetni....
Lóvét összedobjátok?
Köszi srácok...
én is beszálok,,,,,,,,,,,,,,,,
GYere már,Henti ...lovét összedobjuk,,,,,
Hol talizunk?csörizzek,azt megdumcsikázzuk?
gyere te műogre,,,,,,ha nem jössz megtaposom a hentest.......
Nem !
mé elötte ment?
Még nem igazán menne .
holnap gyere mocizni,igazi terápia a léleknek
Na azért !