Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha dél-keleten kukább a helyzet,(a jóslás szerint) csak nem vagyunk akkora balekok, h ha észak- nyugatra megyünk végig esni fog!
Ha nagyon nem akarna változni, de csak HA, esetleg tolhatnánk 1 órával a talit és kivennénk egy szakasz a progiból!
Anya aluszik, örülök neki, h tud pihizni! Itt van öcsém fia, Ő is9 éves, etetem, itatom Őket addig se vihognak, így tud aludni a drágám!
miért,hogy jöttünk ,,,,,,,,,,,,
este + volt,,,,,,,,,,,,,,,, minden oké!
Szia Para!
Hát megvan az új guma, de nem tudtam felrakatni. Ez, ami fent van, már K.O.! A vizes, nem tudok menni!(Nemmerek!)
Kunmadárról hogy jöttünk föl? Na, azt most nem csinálnám meg!
Veled mi újság? Láttam,Henti sem tud aludni!
Parlagon hevernek az asszonyok? Na NEEEEE!
Gr!
Mit nem értesz? Hogy bosszantani akarlak?
Egyszerűen örülök, hogy megyünk, jó kaja, banda,- röhögés,meg cukk-cukk!
Ennek a barátomnak is örülök,hogy 40 év után találkozhattam vele.
Azt hiszem, hogy számomra a "barát" fogalma mindig is sokat jelentett! Nem barátságos, nem haver, hanem több!
szeva Papi
http://www.idokep.hu/?oldal=el...

Egész éjjel esett!

Jó Reggelt Nektek! (Én 3-tól tolom a szekeret! )
remélem
Szega tesa! Van még idö, hátha javul a helyzet 10-ig!
Jó reggelt!itt is szakad az eső én is gurulni szeretnék,végre páran össze jönnénk mehetne a marhulás
Jóreggelt! Vaze, nállunk ömlik az eső! Nehezen tudom elhinni, h ebböl 4óra mulva motorozásra alkalmas idö lesz! Szurkolok neki, nagyon mennék!
Most sem értem .
Üdv Mindenkinek!
Kedd 18 óra IV.Ker.Kölcsey utca 25/a. Görög étteremben várnak minket egy régi iskolatársam tesója a tulaj, Ő is görög! Dimitriosz!Mondtam, hogy a változatosság kedvéért valami görög kaját szeretnénk enni! Gekko is jön, mert Ő ismeri, hogy mit kell kérni! Grkrisz elfogult és csak a perkeltet szereti. meg az Ungarische Gulassuppe-T!
Na gyermekeim :
Holnap 10,30-kor találkozó a Bicskei Mol kúton , utána megyünk Tatabányára az Omw kúthoz . Onnan időjárás függvényében megyünk akármerre . Melyik hely kinek szimpatikus , oda jön . Évzáró Klános gurulás lenne , gyertek minél többen !
1, Fndi
2, Gekko /reggel majd eldönti,hogy megy vagy nem /
3, Gino /csak oda megy és jön el, mert gyerekezik délután...mama dolgozik.... /
4, Grkrisz /te add vissza az enyémet/ ....ha nem, asse bánom
5, Nopara
6, Henti
7, Oldklu
8,
9,
10,
Na gyermekeim :
Holnap 10,30-kor találkozó a Bicskei Mol kúton , utána megyünk Tatabányára az Omw kúthoz . Onnan időjárás függvényében megyünk akármerre . Melyik hely kinek szimpatikus , oda jön . Évzáró Klános gurulás lenne , gyertek minél többen !
1, Fndi
2, Gekko / kis kör /
3, Gino / hozd már vissza a motorom /
4, Grkrisz
5, Nopara
6, Henti
7, Oldklu
8,
9,
10,
oké!
Szia! T.bánya, 10.30, ház előtt nállatok!Léptem , szasztok!
most akkor hova kell menni reggel?Tatabánya vagy Osztya
Szasztok! Para, ez lesz a tuti 11-kor! Mindenki ott legyen!
tisztelettel meghívunk mindenkit aki 2009-ben hozzászólásaival szaporította a GSR600, és a GSR Klánt, 2009 10.11 09.30 megrendezésre kerülő SZEZONVÉGI KLÁN TURÁRA!
ÚTICÉL JÓ IDŐ ESETÉN EGER-SZILVÁSVÁRAD, ROSSZABB IDŐ ESETÉN KÖZELEBBI CÉLÁLLOMÁS, IRREÁLIS KÖRÜLMÉNYEK ESETÉN TOLJUK, HA TUDJUK! Mindenkit szeretettel várunk M1-M7 B.pesti szakaszán az OMV kúton! Gyertek legyünk minél többen!

1, Henti
2, Grkrisz
3,nopara
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10, Oldklu, itt a sor végén! (Csigabácsi)

OK!
Üresek a számok mellett a nevek! SŐNKI?
http://www.idokep.hu/?oldal=el...

Henti most mondta:
Holnap Ő 9,30-tól menetkész! (Ha kell, én is!)
Jocee ötlete eddig a legjobb! (Szerintem is! )
Para, utánunk jöhetnél és valahol találkozhatnámk, hogy együtt guruljon a csapat!
Jó lenne,de 13órátol hello klánerek!
szia mindenki!

mivel holnapra elég gatya időt igérnek, kevés napsütéssel, mit szólnátok az alábbi útvonalú túrához? indulás Tbánya OMV benzinkút, 11:00kor!
tatabánya-környe-gánt-zámoly-szfehérvár
-várpalota-veszprém-zirc-csesznek-veszprémvarsány(it
t van egy nagyszerű kis csárda ahol nagyon finom kaját csinálnak!)-Écs-Győr-komárom-Tata-Tatabánya....cirk
a 250km tatabányától vissza tatabányára!
nagyon jó minőségű, és ezáltal biztonságos, de kanyargós, élvezetes utakon, és nem kevésbé szép tájon!
akinek kedve lenne, csapja magát a listához!

-jocee
-?