Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a lyuk azért van ott, hogy ha tönkrement a vízpumpád tömszelencéje, a fagyállót ne a blokkodba, hanem a szabadba engedje ki. Szóval,,, ha jót akarsz, ne dugd be, hanem szedd szét, és cseréld ki a tömszelencét, nem egy nagy lóvé...
Az a lyuk az enyémen is van
Azt nem tudod, hogy a vízpumpa ház mellett alul a blokk falán kb 1 centire van egy kis lyuk és ott csöpög a víz.Az ott gyári van valami lyelentősége vagy az ott vhogy kilukatt?
A deklihez nem jó tömítést tettél és szorul.Legalábbis én egyszer így jártam.A próba kedvéért lazíts a dekli csavarokon és ha úgy jó akkor egy picivel vastagabb tömítés kell
Segítsetek! A motorom hűtése nem tökéletes.A vízpumpa tengelye lógott.Leszedtem a deknit,hogy megnézzem a a csapágyat.Nem volt vészes.Összerakás után betöltöttem a vizet és a vízpumpa ház mellett, a blokk alján a falon van egy kis lyuk.Az ott alapból ott van? Van valami szerepe?Mert eddig nem folyt ott,nem is láttam,hogy ott lenne.HA a deknit leszedem ott nincs semmi rugó a berúgókarnak ugye? Mert összerakás után nem jön vissza a berúgó kar.Pedig ahoz nem nyúltam.Mi lehet?
Hát ha nem tom,de azok is lemennek sokáig,csak nem olyan minőségű anyagból vannak.Nekem még nem volt olyan dugóm.
Én külföldről nem rendelnék,meg annyiért+ a posta már kapsz itthon is.Folyik a túlfolyón az akkor szokott lenni ha magas benzinszint.....érdekes nekem nem volt még ilyen.
Ezek az alsó kategóriás dugók mennyire üzembiztosak? Gondolok arra, hogy ha tépem a gázt, akkor mennyire hajlamosak törni, stb?
Nálam mondjuk nem nagyon lesz hajtva a gép, esetleg néha kis őrület, amúgy vadászni, meg telekre járok vele.
Néztem e-bay -t, elég olcsón vannak dugók, hajtókarok. Érdemes onnan beszerezni a cuccokat, vagy nagyon lutri?
Bocs h ennyit kérdezek, de ez az első "komoly" motorom Simson, MZ után.
Még valami, multkor szétszedtük a karbit kipucolni, azóta folyik a túlfolyón. Azt hittük az úszószint, de nem. Illetve fordulaton elhalványodik a világítás, néha villog. Valami 5let?
Természetesen vannak olcsóbb dugók is pl:Ambika az fele annyiba kerül mint a prox.....
Mi volt pontosan a történet?
Hello mindenki!
Érdekelne: első fogaskerék 13-14-es,első láncvédő.
Amúgy, ha nem tudok vagyonokat költeni a motorra, akkor léteznek nem tuning(pl: prox, wössner) cuccok is hozzá?
Képeket meg vidit is tolok fel ha lesz kis időm! Akkor majd jobban el tudjuk bírálni a csörgést is!
Akkor már ha új dugó van benne,akkor a tűgörgőt is cserélni kéne.
Bár az elbír 2dugót is,szerintem a főtengelycsapágyak miatt csörög.
Nekem az miatt volt hangja.
Képeke rakhatnál fel róla.
Hali
Index kapcsolót ilyet:link
tud valaki?
köszi
Hali fórumosok :)
Milyen gyertyát ajánlanátok?
Rendőrségi ügyem végre
megszüntették bizonyíték hiányában :))
Kaptam jó kis kpm...
Óvatosan az 50 es papirral!
A papirokon véletlenül se legyen
feltüntetve hogy 50ccm!
Jobban meghuzkodnak érte
mint ha blokkra van csak bennt.
Ja, mondott pár hülyeséget(belső power, membrán, stb.), de lövése nem volt a vashoz állítása szerint csak 20km-t ment vele. Amúgy elsőre nagyon bejön a gép kell állítgatni, meg kicsit rákölteni, de 90-ért nagyon megérte. első rúgásra indul, hidegen melegen, ami aggaszt, hogy csörög a motorja kicsit, de most nincs pénzem nagyon szétugrasztani. Állítólag az előző gazdája, (akitől vette a srác) dobott bele dugót meg gyűrűket, de tűgörgőskosarat nem, mert nem kapott...
Az elég nagy hülyeséget mondott,aki azt mondta,hogy ez poweros.
Fékbetétet meg láncszettet azt tudsz venne a nagyvas.hu-n.
A többit meg,használtan ha valahol bontódik ilyen motor.
Vagy keresgélsz a neten hirdetésekben pl:http://racing-bazar.hu
Jó kis motor nekem már vagy 5éve van meg,és még nem volt vele semmi gond.
Nem hagyott ott sehol.
Nekem castrol van benne,az egész jó..
Hali!


Valaki megtudná irni a hátsó kerék csapágy számát?

Köszi

üdv
Üdv mindenkinek! Tegnap vettem egy tsx125-öst. Első átnézés után kéne egy pár dolog. Kérlek aki tud segítsen! Suberhüvely kuka, fordulatszám spirál kuka, első fékbetétek kuka(tárcsafék) lánckerekek utolsó stádiumban, hátsó teló gyenge. Hirtelen ennyi, ezeket kéne beszereznem tudja valaki honnan tudom megtenni?
A motort Nagyvenyimen vettem állítólag poweres, membrános. Mint kiderült egyik sem igaz, de sztem megérte a vétel, jó kis gép!
Esetleg ha valaki tud valamit a moci előéletéről az szóljon! A gép fekete színű a tankon kék festéssel. Köszi a segítséget előre is!
Motul olaj van ott nem a castrol az a jó boccs összekevertem
jó de probálj meg máshonnan is levelet küldeni
Feca126!
Elnézést de a Gmail nem enged levelet küldeni, mert azt mondja hogy ismeretlen címzett, úgy hogy inkább mondom most. Még megérdeklődöm a fénymásolás árát és szólok. Vagy sürgős?
A kézikönyvbe az van írva hogy SAE 20W/40 viszkozitású olaj kell bele.