Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

am még azt is lefogom fújni fehérre amit paintal "tervezgettem". vis már levan és sztem az rohadt jólesz sztem skyro fújjá te is vmket mert olcsón megvan és feldobja kicsit, mondjuk anélkül is felvan dobva az egész
kormány már ne inkább ha fújni akarsz akkor fújd le az én tanksapkámat is
tanksapkát már lefújtam meg a vázon ami levan kopva újra fújtam.... a kapaszkodót nemtuti h átfogom még a kormányon gondolkodom :/ de köszi a véleményeket
szerintem is így jó ahogy van
Amúgy Jó reggelt Kollégák
sztem így jó ahogy van
ja és azé ezt a képet raktam fel mert ezen látni oldalról
tom h volt fent eza kép de szerintetek ha lefújom a tanksapkát, a kapaszkodót és a kormányt fehérre ahogy az első oldalra bemásolt linken van az a tsr akkor az széplesz ezen? lécci gyorsan írjatok mert holnap elkezdem
Köszi
Hát a TS-R 25 LE (gyári adat) az RX olyan 34 +-
Szép, Szerinted van olyan erős mint az rx?
az én Diablom
a kék nem az enyém!
Csak találtam neten vagyis küldték a linket
Aha, a gépedet pályán használod? mert nincs rajt lámpa a képen,
aha értem. Nekem ha minden igaz akkor még benne van a folytás. Bár már kitudja....
és a "sétabotot" (ezt szecsumx mondta a kipufogó végén lévő lefelé konyuló csőre) levágni? Köpködni fog alapjáraton dehát a gázon több fokozat van
Voltam boltba de nem tudtak. Hátsó dob az tök üres, elsőhöz nem mertem hozzá nyúlni,
hát szerintem bemész a boltba beviszed a dobot hogy ilyesmi kellene aztán vagytudnak segíteni vagynem.
Nyitott a kipufogód?/ki van belőle szeddve a folytás?/
Aha, az nem vészes annyira, sport kipufogó dobot nem tudsz vhol a neten hozzá?
hát ha RX ből kiindulva olyan 100.000 FT
Naon jól néz ki, mennyibe kerül hozzá egy supermoto szett? Mert a nagyobb gépekhez huzós nagyon,
Az előző gazdájánál valamikor. MyVipen találtam a képet
Tied az a supermoto felnis tsr?
Köszi, kb fél éve. De az előző gazdája tette széppé!
Szép a motorod!
Mióta van meg?
Látom rendszámos
Ez az én pici gépem!
Másik dobbal próbálkoztál?
Helló