Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Rudi ! Nem a nagymenőknek akarok visszavágni mert ahhoz már öreg vagyok,csak szeretnék olyan motorral menni ami legalább annyit tud mint az ellenfeleké. Aztán ha mégis lemaradok azt már magamnak köszönhetem.Az is baj még,hogy aki eddig látta a motort mindenki azt mondja,hogy ezt nem szabad versenyre befogni.Visszatérek a vesszőparipámhoz,ha nyerek a lottón akkor tényleg veszek egy olyant amivel nem kár versenyezni.
Kösz a biztatást !
Hát igen, kissé fájó szívvel megváltam az RD-től. A történet:
-Lacibá: elmennék megnézni a motort,
-én: oké, gyere.
Vasárnap megjelent utánfutóval, tehát a megnézésből mindjárt üzlet is lett!
Én is sok sikert kívánok neked Lacibá, remélem, visszavágsz a nagymenőknek!
végülis igaza van lacibá addig és akkor kell csinálni mig lehet!hajrá!
Minden tiszteletem az öné!
Szia ! A bringa lehet,hogy csajozós,de ha leveszem a bukót már nem biztos !Mondjuk a bringa árán pár csajt megkaphattam volna !
gratulálok! csajozós bringa .a pléjboj lacibára figyeljen nehogy lenyúlja aztán menjen vele éjszakai bevetésekre
diószenya meg gyógyuljon gyorsan.fiatalosan,ahogy a szeme csillog
Szia Sanyi ! Cseréjünk egy futamra és akkor más lesz a véleményed.Egyébként 2004 óta nyomatom és még nem unom,csak lóvé nem igen lesz rá.Na meg jövő májusban töltöm a hetvenet ! Nem sok időm lehet a versenyzésre.Azért meg nem akarok menni,hogy égessem magam.Majd megyek a libakergetős versenyekre ha itt már nem megy.
üdv Lacibá.Megvette zrx-től? cép bringa! Úgye nem gondolta komolyan a racésítást ezzel a szép mocival! Ha rám hallgat akkor szól az Ölbeinek vagy Lecsónak és tutti adnak pöpec hengereket a sárga cirkálóhoz amivel simán lehet úgy döngetni mint a 250 yamahával...végül is a pancsi is csak egy yamaha.
Szia Józsi! Igazad lehet de a P20-al nincs esély s Yamahák és hasonló motorok ellen.Aztán meg tisztázni akarom magamat,magammal szemben,hogy a motoromban vagy bennem van a hiba.Ha bennem akkor ideje abbahagyni.
ilyen jó állapotu gépet vétek befogni versenyezni lacibá!
Több éve garázsban parkoló Yamaha ma rajtengedélyt kapott !Remélem a jövőévi bajnokságban is megkapja !
Épp rendezem az asszony gépét mert betelt.Találtam még képeket pld.ezeket a kedves forúmozókról. Nem emlékszem,hogy feltöltöttem valahová...
Dóógoztam mint állat. Nincs idő ilyen luxusra hogy lotyódzsipi tavasszal megyek. Szerintem..
szerinted hova esik az ember még egyszer? pletykás motorosok vannak közöttünk persze hogy oda ami május óta nem akar meggyógyulni elsokalltam a célegyenesre ráforditót(jobbra mentünk órával ellentétesen)billegtem a rázókövön majd kifutottam a gumifal meg az aszfalt közötti füre botanikai(füves)kitéröre,ugy gondoltam hogy meg van mentve a dolog lelassitva visszamentem a pályára pont a fehér aszfalt foltnál huztam egy gázt de a tiz paci földhöz vágott csak ugy csörgött a füben megvizesedett gumi nem tapadt meg és vége is volt a seggemen van egy nagy kék folt.az önbizalmamon egy lyuk pedig a balassagyarmati társasáággal jót küzdöttünk szokás szerint(négy csapatot hoztak le a kalappal titan angels forever)szóval jó buli volt megint köszi sanyika ur! lenn volt dimma mosi bregyó meg a kemény mag egy utolsó mocizásra diohéjban ennyi lejöhettél volna
Most beszéltem old Szikszaival ésmondta,hogy c3 ban új pilóta érkezik:
http://www.p1race.hu/hir/aszal...
Lehet gatyát felkötni
Remélem nem sérültél meg...megint
Mééé füvezik aki nem bírja, oszt össze esik a pályán utánna
Szezon végi Service.