Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mire figyelj?
váltó nem kattog, recseg veszi rendesen nem dobálja ki.
Telónál szimering nem enged, nincs olajfolt.
Egyenes futás megvan-e nem húz valamerre?
Fékek fognak rendesen.
Kuplung nem csúszik, kiold rendesen vagy nem fog ha behúzod.
Külsőre nincs e valami rendellenesen megcsinálva, ragasztva, hegesztve,toldva stb stb.

Nem lesz gond a léghűtéssel csak kis tempónál, zötymörögve ne gyilkold nagyon.

Sm szettel nem lesz gond ha minden megfelelő rajta. Forgalmiba nincs az beírva, hogy milyen kerékkel mehet csak.
sziasztok
bocs, de nem találtam xt600e forumot ezért itt tenném fel kérdésem,
használt -1995- xt600e vásárlásakor mire érdemes odafigyelni?
van itt a közelembe egy szép példány aminek a blokkját 3 éve újították fel, és nekem így elsőre tetszik.
első nagymotorom lenne. próbakör alatt mire figyeljek? a léghűtéses blokk mennyire problémás nyáron?vagy télen?
egy kicsit át van alakítva supermotóvá, kerék,felni,futómű, első nagyfék, ez okozhat problémát a jövő évi műszakin? az idomok gyáriak-kopottak-
köszi
Sziasztok! Esetleg valaki nem tudja hogy egy Cagiva Canyon 600 ba átalakítás nélkül bele lehet e tenni egy xt 600 blokkot?
Sziasztok! lehet hülye kérdést teszek fel,de segítsetek xt550-re ha 600-as hengert tennék akkor a hengfej stb. az maradhat? illetve 43f karbira gondoltam.ja ilyenkor a cdit is kell cserélni 43 f-re? igazából 550 és a 43f között csk a henger a különbség vagy a váltó áttétel is más?
Sziasztok!
Van egy nagyon jó oldal, amin elég sok alkatrészt lehet kapni, és jó áron. Régen innen rendeltem az alkatrészeket, de megszünt az oldal, de most megint megtaláltam.
http://babyzoom.hu/biker-biker...
Köszi de kihagyom ezt a kb 300 km-es utánfutózást, inkább veszek vagy kérek ill vennék
Yamaha Top Tatát hívd fel, én anno a Fazert hozzájuk vittem és simán átment nyitott dobbal.
Nincs valaki Tolna vagy Fejér megyéből?
Szeretném műszaki vizsgára vinni az XT 600ast viszont ezzel a kipufogóval nem engedik. Nincs valakinek kölcsönbe gyári? Vagy E esetleg H szabványos?
Vagy ha nagyon jó árat mondtok akkor megvenném
Sziasztok.
XT 600-ra keresek gyári csomagtartót, ha esetleg valakinek nincs rá szüksége, szívesen megvenném.
Köszi!
Az lenne a legjobb, ha találnál belevaló sm szettet, de azt elég nehéz.
Az építéshez meg kell két gyári agy, meg ráf küllőkkel, és rohadt drágán fűzik.
XT-asba milyen felni passzol még, ha valaki SM szettet szerel be? Vagy melyiket a legkönnyebb átalakítani? vagy egyszerűbb egy régebbi első/hátsó gyári kereket beszerezni?
2003as évjáratú XT 600e
Sziasztok! XT600-hoz van-e valakinek eladó pár darab küllője? Tudom elég szokatlan kérdés, de hátha tud valaki segíteni... a hátsó kerekemből meglépett néhány példány az előző tulaj hanyagsága miatt!
Szerintem csak a lökethosszon változtattak.
Idomot meg elég nehéz találni, ha fontos neked az idom inkább keress olyat amin még hibátlanok.
Xt 500 as is van párhuzamosan a 600as mellett? Úgy értem találtam most egy hirdetést, 96-os évjáratú ami teljesen olyan kinézetre mind a 600as 96-os. Viszont sehol máshol nem találok róla infót, adatokat.
Mik a különbségek? Henger dugattyún kívül minden ua.?
Bocs ha nem ide vágó téma, de kinéztem egy XT 600-ast 2001-es és hiányzik róla a tankon levő légterelő. Ebay-en néztem már de nem találtam. Valaki bont ilyen motorokat idehaza?
Szia!

Matricában tudunk segíteni..

Aki a forumra hivatkozik 8900.- kompletten :)

A gyárit leszedte 3000km után az enyhe vízsugár, mint a szél :)
Ez már bírja jó ideje
Galériába a mocimon is ez van!

Üdv:George
ui: van más XT hez és bármiféle motorhoz is matrica nálunk ;)
www.felnicsikok.hu honlap feltöltés folyamtos..
Yamaha Xt 600E gyári dob,és Yamaha gyári kézvédő.
Ajánlatokat kolmen95@citromail.hu -ra várok
inkább a hátsót cseréld nagyobbra, abból lehet kapni több fogut.
Sziasztok,
Valaki megtudná mondani valahol lehet rendelni Xt600E-re 14 fogas első lánckereket?
Ha a gyári 15/45-áttételt módosítom 15/47-re akkor hány csapos lánc kell?
Megnézem majd csak most lusta vagyok
Sziasztok.

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Yamaha XTZ 660 Tenere-ket nézegetem, az utolsó szériás nagyobb fejidomosat amibe a 2kerek lámpa van.
Ha jól tudom 2000-ig gyártották őket.
Az érdekelne hogy mennyire megbízható, szervízigényes(nem a kopókra értem), alkatrészárak, ill. ellátás.
Mennyire kezelhetőek, kb 70-30%-ban akarom közúton ill. (könnyü)terepen használni.
Milyen szériahibákra lehet számítni egy ilyen paripa megvétele után.
Tapasztalatok, jótanácsok...

Előre is Köszönöm az infokat.
Széles Utat.
Jajj azt elfelejtettem, hogy xt 660 r típushoz :)
Sziasztok!
Matricát illetve üléshuzatot(fekete szürke, normális minőségű, nem gyári hamar fakulót :)) ) keresek. Ha valaki tudna linket ahonnan rendelni tudnék, azt megköszönném! :)