A nyár utolsó hétvégéjén bajnokot avattak a Forma 1-ben. Minket persze jobban érdekel, hogy kik lettek bajnokok a magyar motorsportban ugyanekkor.

Bár még hátravan egy verseny, a Magyar Köztársaság Superstock Bajnokságát toronymagasan nyerte Kispataki Viktor, aki jövőre az Endurance VB-n is indulni fog.

A MAMS Amatőr Kupát - amiben idén sajnos csak 4, azaz négy versenyt bonyolítottak le - 100 százalékos teljesítménnyel Soltész Attila nyerte.

A Magyar Köztársaság Supersport 400 Bajnokságát - amiben szintén csak 4 futamot indítottak, köztük egyet Brnoban - Dudás Attila nyerte.

Ne feledkezzünk meg a krosszosokról sem. Bár itt is hátravan az utolsó verseny, a 125-ös MotoCross Országos Bajnok Borka János lett.