fotók

Talmácsi Gábor fantasztikus rajt után körökön át vezetett a rioi GP-n, és alig győztünk a fotelban maradni örömünkben. Persze aztán a végsebesség csatában ismét alul maradt, ami kissé elkeserített bennünket, de ismét jól látszott, hogy tud valamit a srác. Gondoltuk vasárnap előben is meg kéne nézni egy versenyt, így kinéztünk a ringre, ahol az EB és Arai kupa futamok zajlottak.

Szó se róla, élőben azért csak jobb nézni, no persze az EB-re gondoltam, habár nem lett volna rosz a Copacabanán sem süttetni a hasamat, Pina Colada koktélt szívogatva, miközben kerek popsival megáldott görkoris lányok karikáznak a tengerparti sétányon.

Hopsz...no de térjünk csak vissza a versenybeszámolóra.

2 hete az Alpok Adtrián nyújtott magyar siker most sajna nem ismétlődott meg, de sebaj így is jól szórakoztunk, bár Rizmayer elég csúnyát fírolt és vért köpve vitték a kórházba. [nem tudom pontosan hol történt az esés, azt hiszem a pálya hátsó részén, de elég aggasztók az aszfaltozott bukóterek].

125-ben Magda Attila nem sokkal maradt le a dobogóról, 250-ben Tibori Gábor a 16., Supersportban Székely Zsolt a 9. helyen végzett a legjobb magyarként. Ja és az SSP400 kiment a fejemből, de azt is felrakom nemsokára :)

Az Arai kupában Hofmeister Zoltán, Zongor Zsolt, Bognár János volt a befutó, de aki a részletes végeredményre, illetve időkre kiváncsi annak itt vannak az élethű másoltok a titkos dokumentumokról: