Bár a szombati napot elmosta az eső és a GP edzés nézése volt a főattrakció, vasárnap egy viszonylag száraz pálya várta a klubtagokat.

FOTÓGALÉRIA

A délelőtti edzések és az ebéd után következett a verseny, a felhők azonban vészesen gyülekeztek. Hát persze, hogy a verseny közben kezdett el szakadni az eső, így le kellett inteni a futamot, amit Adorján Tamás nyert meg.

Ahogy lenni szokott, a leintés és Borsay Szabolcs bemutatója után kisütött a nap és kezdett felszáradni a pálya. Ki is vittük pár kör erejéig az új 600-as és 750-es gixert, hogy belekostoljunk a 2004-es újdonságokba. Az első benyomások nagyon jók voltak a motorokról, királyak a fékek, a blokk, minden fasza, bár kicsit mintha ideges lenne az eleje a 600-as gépnek kigyorsításkor. Többet nem nagyon szeretnénk mondani, egy hoszabb távú teszten remélhetőleg mindhárom GSX-R-t (az 1000-essel karöltve) alkamunk lesz kipróbálni.

A nap végén levezetés gyanánt, Szabó Attila egy GSX-R 1000-el vitt 2 kört, amiről egyebet nem tudok elmondani, minthogy az embernek majd leszakad a feje mindnen kigyorsításnál és fékezésnél ('a célegyenesben végig egykerék'-ről ne is beszéljek). Attila egyébként elmondta, hogy 1000-es gixer vásárlásakor az újdonsült tulajdonsok ingyenesen vehetnek részt a Hungaroring Motorsport Iskola oktatásán, úgyhogy irány a bótba!

Október 10. Szezonzáró motorostúra

Júliusban lesz még egy verseny, amit Bulcsu Rezső ajánlott fel a hétvégi rossz időjárásra való tekinettel.

Ha klubtag szeretnél lenni ezen az oldalon jelentkezhetsz.