Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lalikaeksz stokeraly, ti mentetek ma el a pesti utcán délután? mintha mind a kettőtöket láttalak volna!
de szavam ne feledjem , érdemes benézni petró komához is mer' gumival is tud szolgálni, meg rövidesen alkeszkodni is lehet majd nálla , ................................................
Am a Kresz ellen csak az a kifogásom, h nem a biztonságos közlekedést szolgálja , hanem a szájbatekert qrva kormány pénzbehajtását
Z!Ebben a hónapban már nem lesz gumi ugye?
ÁÁÁÁ nem cibáltam én annyira, inkább csak nagy a hangja, oszt megijednek az ótósok tőlle
iiiigy igaz,habár én nem olvastam
olvastam, de nem értek egyet az alapszabályzattal, merthogy nemtudok a kresz-t betartva közlekedni semmilyen motornak láccó tárggyal, ezér már itt alapból elbukott a mutatvány
jó pihit!
Bocs hogy kicsit későn de nem volt netem! Hát megpróbálom úgy inzézni hogy jó legyen! de nem igérek semmmit! Na megyk az asszonykához! jó éjt mindenkinek
Z ! akkor a cimbim veled találkozott Debrecen és a vekeri közt? egy stifttel vót
aszonta olyan motor volt aminek az eleje ugy nézett ki mint az enyém (SR) és mocskosul típette neki .
ha te voltál akkor megvótál emlegetve
igen igen, volt egy ismerősöm,aki ott vót, együtt dolgoztunk múlt héten,őt telefonon értesitették,ugyhogy igy vót valahogy!
Elnézést kérek az ügyetlenkedésem miatt az bitos hogy jó

www.hbmotorosok.hu
na ez a jó
http://www.hbmotorosok.hu/index.php?option=com_content
&view=category&layout=blog&id=9&Itemid=1
Sziasztok nem rég rá találtam a Hajdu Bihari motorosok közös oldalára nézzétek meg ajánlom


http://www.hbmotorosok.hu/index.php?option=com_conte
nt&view=category&layout=blog&id=9&Itemid=1
Biztoss ma vót a fórumtalijuk
Volt pár ami teccet, de a szivemcsücske nem volt köztük
Jóvan , elpletyóznak ott maguknak, aszt legalább addig is leakadnak róllunk
ok! bizok benned!még ugy is kophat egy picit
Perpil még mindig semmi, de nefíjj lesz!
na mindegy,azir máskor gondolj ránk is!viszem az asszónyt,oszt beszilget a két jány!
Beteg vok én mai is , de kemíny is vagyok igy a kettő kompenzájja egymást
Gyíknak szóltam, de kifogást tanált meg álmából riadt fel
több hirtelen nem jutott az eszembe , mer' a gyerök le vót bökve sztenderre a szomszédba , aki csak 2-3 óráig vállalta , ezmiatt sietni kellett
mért is gyűltek ma az amcsi verdások?
én is láttam ma egy csomót
zoli,mi hir van a gumikról?
Szép időtök volt no és volt sok amerikáner mobil
mellesleg szólhattál vóna hogy gurultok,én meg itthol csodáltam a napot!
zoolee,te nem beteg vótál még tegnap?