Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jöttök e holnap?Káromkodni e?
hát ja.....nem válogat.....
Passzolom a kérdést..Mindenesetre elég baj 24 évesen eltávozni legyen az akár baleset,akár betegség..
pesti utca
Tudjátok mi volt az oka
Benne volt a hirdetés+kép is a Naplóban a gyászhirdetés rovatban..Legyen könnyű neki a föld!
Szevasztok Srácok!
Mi a helyzet?
Ma nem voltam suliba meg a héten sem mert beteg vok:D
Lemostam a mocim, nagyon csini
KOmmentek között volt:

kavics86 (2 days ago) Show
"Nincs munkaviszonyom, nem vagyok dicsak és nem hordok 120 grammnál könnyebb aranyláncot. A világ egyik legegyszerűbb és legprimitívebb nyelvét beszélem, s rajtam kívül csak a megyénkben félmillióan értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: „kandesz rakló.
Magyarnak hisznek, ha külföldre megyek és nagyon örülök, hogy a magyar politika összekeveri az igazságszolgáltatást a rasszizmussal. Büszkén gondolok anyámra, mindkét apámra és a tizennégy különböző vezetéknevű féltestvéremre.
(folyt)Nem szeretem a Magyar Gárdát, a rosszul helyszínelő rendőröket és az olaszliszkai sofőröket. Itt élek Európa szívében, mégis azt mondják, nem vagyok idevaló. Enyingen mi vagyunk a császárok, és igenis nálunk vannak Európa legterrorizálhatóbb magyarjai Magyarország, én benépesítelek!...."
ja a motor ismerős de arc az nem ugrik be hozzá sajna. R.I.P
tölli gabi
hayabusája volt órákat programozottt
Nem tudom így nem ugrik be de szerintem látásból biztos Milyen Gabi
nézz be a hayabusa fórumra
norbi!
holnap 14.00 lesz tölli gabi temetése!nem ismerted?
Én spec semmi féle temetésről nem tudok
sziasztok!

valaki tud valamit hogy hol és mikor találkozunk Gabi temetése előtt,illetve hogy kell e beadni közös pénzt virágra?
A motorkereskedéseknél is tudsz venni szerintem utángyártott dolgokat motorokhoz.
Interneten meg a shox,hu,motorparts.hu stb.
reggelt! index ügyben érdemes megnézni a nagyvas.hu-t ott szoktak lenni ilyesmik!
jóó reggelt fórumlakók!tegnap megült a fórum ugy vettem észre!ma szép idő lesz lehet csapatni,aki nem dógozik
hol estél el pontosan?
jó napot urak lenne pár kérdésem
ha mentek turázni esetleg lehet csatlakozni és kb mennyi szokott lenni az utazótok
üdv
Felkoncolom az összes Sáááándort Józsefet meg Benedeket ha nem hoznak mán meleget
Amúgy sokat és boldogat nekik
a kurva élet! ma elestem egy fasz autós miatt és a motor is elég szépen kapott. nem tudjátok hol tudnék rá indexet venni? meg valami festék javító cucc is kéne.
Dolgoztál náluk?