Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja habár tegnap délután voltam Debrecenbe olyan 11-és 13 óra között
doboz volt hátul az xx-en!
megdumálva pontosan hánykor
szevasztok! Apapali én ma még nem voltam motorozni még most értem haza a melóbol!
Akkó talizzunk ott beljebb ,ahol a multkor az erszoftosok kinlódtak magukkal, ott van nemmessze a tó is. Ha kimelegszünk ,csobbanunk 1et
bocsi de sikerült a mutertől lenyúlni a suzit szóval ki tudok menni . . .
Engem fel tudnál venni a Bethlenen
Vááááá Akkor dél-egy között megyünk a tankira
Fődmunka powa , , , ,
Szóval ilyesmi kategóriákra gondoltam megköszönöm ha megkérdezed köszi
Ezeket is árultuk jó a minősége de átlagban drágábbak is
Van a Superpole-s partneremnek egy piros-fekete 110 vagy 125-ös tavalyi gépe, kicsit kiszívta a nap rajta az eloxált cuccokat de zsír új ha gondolod megkérdezem mennnyi lenne az értékcsökkent ára
Sziasztok, betttttyárok!

Megy valaki motorozni ma?
Nagyon úgy néz ki az idő fasza lesz!
Én délután kihozom a mocit és dobok egy kört!
Mostmeg várom Z-komát,hogy menjünk a tankira rúgatni a fődt nagyon megtetszett a kis honda zb csak nem tudom honnan lehetne olyat keríteni
Na haeeló beszéltem az Attilával márkára kifogástalan lett volna egy baja volt,hogy gyerek pit-röl volt szó 90 ccm félautomata ja és kisebb kaszni mint amit szeretnék na meg árba se lett volna szimpi amit mondott árat azért már ujjat is tudok venni akkor beszéltem a finger-esekkel is deigen kárcsú a kínálat ill az alkatrész utánpótlásuk se 101-es így hát ez mellett döntöttem
http://www.motoaction.hu/
nem,házi pálesz
Jó reggelt
Mi ujság Pit ügyben Norbi?
másnap
fáj a búrám,jóóó reggelt!
jó reggelt
Be ek oda is ,csak azt várom , h végre feljöjjön vmi ,
jer ide oszt segitünk
Jah nekem is köllene valami csimma, mer' ebből a mostaniból lassan kivan mindkét hátsólábam ugynézem
ALSZIK A BANDA?
viszek neked radiétorrt!
bakker!
Azt a hsz-t meg nem rakta be hogy van még valami gumi a sufniba , mer azé' vászonon nemennyé
zoolee,én a gumát tőlled keritem ha lehet bartelbe