Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zseby ha hazugságokat akarsz halgatni Beszélges Ytalimotoval
előzmény, előzmény, előzmény...
mivel Döme nekem válaszolt, és te arra reagáltál, ezért maximum te vagy képzavarban...
nem nem a Te hozzászólásodra írtam
Döme, Z3 szerintem rám vonatkozóan írt, legalábbis nem volt beszúrva sehol italymot hozzászólása... Olvassatok előzményeket, mert így totál káosz az egész!
ja az lehet de ahova ő jár inkáb ne megyek be...
biztos nekem akarta címezni drága hölgyem?
tudtam én, LEBUKTÁL!
pedig biztos izgi lenne
Husikám, nézz már adatlapot, én már nem járok zsúrokra...
Legalább azt a laza tízest tisztelnéd, Dömének meg nem hiszem, hogy szüksége van fogadatlan prókátorokra, és nem utálom, bár ehhez neked továbbra sincs közöd...
miből gondolod hogy a buzibárban a fotosok is homokosok?hiszen téged olyan VIP helyekre be se engednek mint őt
nem hiszem hogy lehúztam volna neki 1 ilyen buzi heylere nem járkálok... 2 ilyen fejre emlékeznék, ha tényleg az ő feje

én meg egy nagy hamisítvány vagyok, nem is létezek. a képeik is photoshop... ez a matrix!
Z3 szerintem tábla volt a nyakába amire az volt irva hogy ha lefotozol lesz...lak
Zseby nem akkarok arról beszélni mert nem szeretek hazudozni
csak annyira mint te
szolt az összes fotosnak hogy őt nyugodtan lehet fotozni legalábbb ők foglalkozzanak vele
Gondoltam h a képet nem te készíted te gyökér ha rajt vagy a képen képzeld tudom de jobb helyeken ammere mi szoktunk járkálni meg kérdezik hogy le e fotozhat - mer tudod személyi jogok... ja de hát te komoly vip vendég vagy mindenhol tudjuk hogy mindenki a szép buksidat akarja fényképezni
ráadásúl 21ésvesen 125ös rs és arra keménykedik itt
Döme maradj már a hamisitvány képeiddel meg a hamisitvány szövegeiddel lehet te nem is létezele csak italyamot hamisitványa vagy azért van rádkattanva.vagy lehet beprobálkozott nálad egy bulin levágtál neki egyett azt azóta utál...
Bármilyen jól is megy a céged, van egy olyan érzésem hogy jövőre se találkozunk veled és csúcs motorjaiddal egyik pályán se, és egyetlen egy olyan képet se csodálhatunk majd meg, ahol a februári USA kirándulásodon mosolyogsz mondjuk egy amcsi zsinagóga elött De ne legyen igazam... mert jó lenne jövőre pályázni veled egyet.
nem mesélnél inkább arról a smárolásról?
italymot 1 hülye! gondolkozzatok már, ha olyan jól menne a cégének nem 125ös rs-el szaladgálna hanem Ducati-val vagy esetleg MvAugustával, aláadták azt a céget de 2 hónap és az apeh sitrevágja sikkasztásér
mi az a "beszósz"?
Egyébként szép lenne... ha így lenne...
Ezt italymot tudná igazólni hogy te is beszólsz meg én is és így szép az élet
oké, te is beszósz, én is beszólok, kész szép így az élet...