Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyerekek, én nem teljesen értem ám ezt a leleplezős szöveget... ÉN nem lepleztem le senkit, nem nyomoztam senki és semmi után, engem nem is érdekelt, hogy ki áll a szöveg mögött... Egyszerűen reagáltam hozzászólásokra, kifejtettem a véleményem és ennyi. Italymot maga "dobta be a törölközőt"...
Hát ezt nem hiszem el! pedig komolyan kezdtem elhini ezt a milliomos szöveget
Grat Zseby gondolkodtál már azzon hogy nyomozó lesszel?

szerintem azért illene megmondanod hogy ki vagy ytalimot...
Akkor ha tippelnem kell akkor...

A Kakucsringen "is" találkoztunk

Supermoto-d van.

Nem beszéltünk mert idén asszem csak a VEGA-val és xlzx-szel beszéltem supermoto-sok közül a Kakucsringen.

Az életkorod eléggé leszűkíti azoknak a supermoto-soknak a táborát akikre emlékszem a Kakucsringről.

Ha felsőfokú suliba jársz akkor meg különösen. Asszem tudom ki vagy, de nem mondom meg mert lehet tévedek, de majd jövőre megkérdezem azt a srácot akire gondolok. Ha elröhögi magát akkor Te vagy
Szvsz tök gyerekes ez a titkolózás mond meg ki vagy azt kalap bot ennyi... Ha ennyire tetszett amit alakitottál akkro vállald már fel
Nem játszok

egyébként minden-re igen (vagy van amelyikre "is") a válasz, kivéve egyre amire nem a válasz.
Na akkor kezdődjön a barkóba.

Tényleg a Kakucsringen találkoztunk?

Beszéltünk is?

Motorral voltál?

Ha igen akkor supermoto-val voltál?
És mi van, ha ő van a képen? Csak most bevédi magát, mielőtt szétcsapná valaki az arcát
Jóhogy nem találkoztunk vele
Igazából abban majdnem az elejétől biztos voltam hogy nem italymot látható a képeken, mert az elején beugattál Tomtattoo-nak és én már sok fórumon oltogató arcot láttam, de azok közül akik a náluk idősebeknek és testesebbeknek is beszólnak soha egyik se vállalja az arcát. Kitudja miért
Azért az vicces lett volna ha az elmúlt egy hónapban valaki összefutott volna a képen szereplő kopasz sráccal és kérdőre vonta volna
Amikor olyan darabos a mozgásod, mint "A kör" c. filmben a kútból kifelé mászó kiscsajnak?
Jaja, én lennék a sétáltatós, etetős (közben röhögve fetrengős) nővérpók...
Igen igen... halványan de dereng valami... Te vagy az a lány aki vigyáz rám mikor enyhén ittas állapotba küzdök a rosszúlléttel?
kakuuuuuuuuuuuuuucs
fucky én hívtalak meg téged fagyira vagy te engem?
most épp írtam volna hogy jövőre remélem visszahívsz aztán eszembe jutott h adtál fél üveg olajat ezért legyünk inkább egalban
Ez tetszik. Nem ismersz te engem.
Nem kell neked felnőnöd ahhoz, hogy életképes és értelmes legyél, adott helyzetben pedig a komolyság és komolytalanság egyáltalán nem kor függő, főleg hogy alig vagyok nálad idősebb. Ha felnőnék, már rég rövid hajjal, öltönyben és nyakkendőben mennék dolgozni, de sosem fognak asszimilálni a kispolgárok
"gyerek napnak"

ez csak tuning lehet
Zseby Te viszont tényleg csodálatos lány vagy... Puszi Neked :*)
Akkor te voltál a kakucsringen a dagadt büfésnéni, aki feltünően mosolygott rám?
Nem rocky tényleg vége van a gyerek napnak. ez már örökre titok marad amire nem fogsz rájönni. de ha rájöszz magadtól és személyesen megkérdezed akkor biztos hogy rohadtul el fogom magam röhögni:D

DeadHunter: Nekem semmi közöm italymothoz, ne azonosíts vele. gyermeteg volt itt szórakozni belátom de én élveztem:) na mindegy.

na cső srácok
Rocky, ideje feltárnom az én titkomat is: mi is találkoztunk már Írjak iWiW-en?
naaa és mennyiért csinálta a kic CBR-re a dobot?
naaaa.... iwiw-en írj már rám. Esküszöm az életemre hogy senkinek nem fogom elmondani! Komolyan. Ha nem írtad volna hogy már találkoztunk akkor nem izgatna ennyire de mostmár tényleg nagyon érdekel.
Ezvolt az első okos beszólásod!Énsem akarok felnőni,nemis fogok!Jó ez így Még a végén kiderül hogy nemis vagy akkora pöcs
Doky gépén.
áprilisra gondoltam énis
boccs synriel... te nagyon komoly gyerek vagy. én soha nem fogok felnőni és nem is akarok!