Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Segítsetek! Hol tudnék használt tanksapkát venni?Cr 250 /94
üzemóramérő 7000
szelepem nincs, ebay-en megnézhetjük, ha akarod...
-------------------SAFRA1 SAFRA1------------------ 70/334-9207 PLS...........
köszönöm keme az infot.
Mennyiért adod az üzemóra számlálót? Esetleg szelep van CRF-hez neked?
Elkelt, holnap reggel postázom.

Van még: Gyári végdob 2002-2007, főtengely felújításhoz csapágy+szimeringszett, új első sárvédő, 1-2 használt idom, üzemóramérők (újak), telólégtelenítők (újak), tömítésszettek.
Nana,má 3 évesen is azzal játszottam
küldtem számot, már ketten vagytok rá, győzzön a gyorsabb.
Szia
Engem érdekelne a berugó kar egy telefon számot tudnál adni hogy egyszerűben tudjunk egyeztetni ?
emai-om: honda250@gmail.com

Péter
Csika1 nem nagyon hinném hogy állhatot a cerkád még 10 évesen apuka
heló! van egy jó dugattyúm ami 5 üzemórát ment, van egy jó hajtókarom (prox) van hengerfejtömítés, első -hátsó sárvédő, piros, láncszett... és még sokminden!
daniberinszki@freemail.hu
Tréfás + gyerek Fiam lehetnél
Üdv mindenkinek tudna neekem segíteni valaki Honda Cr125-öshöz kellenének alkatrézek jöhet bármi de blokk lenne a legjobb 90-98-ig vagy teljes 86-os blokk hiánytalanul vagy kisseb hiányoságokkal.
előre is köszi
--------------SAFRA1 SAFRA1---------------Ha valaki ismeri esetleg SAFRA1-et az legyen kedves és szóljon neki, hogy keresem, mert fontos lenne! CRF250X-hez szelep kellene! Tel.: 70/334-9207
sziasztok srácok! honda cr125 (97-es még a régivázas) motorhoz kéne nekem fehér! hátsó sárvédő illetve vázvédő, ha lehet mind a két oldalra! már találtam egy két helyen pl: rmcmotor, universalmotor, de gondoltam titeket is megkérdezlek, hátha vkinek van olcsóbban vagy tud vmit! mert vázvédőből csak baloldalit találtam, a fék felőli oldalra nem láttam vázvédőt! kérlek segítsetek! köszönöm előre is!
Eddig Ipone 2T olajat tettem a blokkba, 10w40, drága, de nem volt vele soha baj, ezért nem próbáltam ki mást.
Most a Yamihoz Motul 5100 10w50-et használok, mert jónak mondják és jó áron szerzem, eddig egy olajcserén vagyok túl, nem tudok róla semmit se mondani.
Láncszettben kérdezd meg a www.blackmoto.hu -t, vagy ezen a számon: 20 240 58 22, én ott vettem a CR250-hez meg a Yamahához is, korrekt áron, akár külön is, és a tulaj versenyzik, vannak tapasztalatai, mit érdemes venni.

u.i.: van egy Honda CR250 hátsó lánckerekem, 3000Ft, 2004-esre jó, nem tudom, hogy a régebbiekre jó-e, de ezt is meg tudja mondani a fenti számon a hölgy, és akkor csak kislánckereket meg láncot kell venned. Meg láncspray-t.
en putoline GB80 at teszek bele ! egy picit draga de megerii......
szia!
én személy szerint eddig minden motoromba ezt tettem :MOTUL kifejezetten váltó olaj,2200Ft-ért tudom, de most fogok cserélni 7végén ismét és kipróbálom az ATF olajat(autók automata váltójába tesznek ilyet), állítólag teljesen jó! és kb egy ezres körül lehet kapni.

Lánc témában meg nézzd meg a pinkmotors.hu -t! van katalógus,cikkszám, mindnent megtalálsz, vagy az apróban is hirdetnek kedvezményes láncszetteket(ő is a pinktől szerzi be)
250-re én acél lánckereket tennék egy O gyűrűs lánccal, a tartóság miatt! kb 20-30ezerig kapsz szettet lánctól függően!
Hali.Na végre.köszi.Én nem ismerem a srácot,de felhívom ha megadod a számát.Amúgy ki ö?
csá baluxx igen itt vannak tréfás gyerekek. szerintem a váltoba tegyél castrol taf-x olajat láncot azt szerintem kérdezd meg Szatyinát ha nem tudod a számát megadom
Vannak itt barátok látom.Más?
Tegyél a macid váltójába mézet,meg töltsd ki az adatlapodat.
oké értem rendes vagy,de te többet ne segíts.Valaki más esetleg?