Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Amerikából szoktam rendelni alkatrészeket, ruhákat, védőket sokkal jobb árakon, mint az itthoni boltokban. Keresek emberkéket akikkel össze lehetne állni, hogy szétdobjuk a postaköltséget. Na valaki? d.mark@vipmail.hu
Szia próbáld meg kicserélni a váltókart 1 újra. Cseréld a váltó olajat 10 üzemóránként. Szoktam rendelni Amerikából alkatrészeket, írj ha kell valami és akkor tudunk spórolni a postaköltségen. 06302878308
Hali ezt találtam neked:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors...

ha érdekel meg tudom rendelni neked. hívj és megbeszéljük. 06302878308
Az olaj is sokat jelent
sziasztok srácok egy kis segitségért fordulnák hozátok olyan kérdésem lenne hogy a crf450 váltojának nagyon finoman kellene müködnie vagy azért határozotan kell vele váltani vagy ha egy kicsit kemény mit lehet vele csinálni hogy ugy járjon mint a vaj választ elöre köszi
több a múltja mint a jövője

péz...sok

ha ajándékba ad hozzá két Deák Ferencet akkó ne gondókozz hozd ee
Egy 2 perces leskelődés rajta megmondja,de így Megéri annyiért Csak utána mennyi lesz az annyi
sziasztok
szerintetek megéri ezt a cr-t meg venni
csak tolásra indul és nem pörög ki mi lehet a baja?
70000ft
előre is kösz
mindent szívesen meg hallgatok

itt van: http://www.kepesmotor.hu/honda...
Elég az oda,ember számít nem a motor
kénytellen leszek...kakucsolni meg eRRó ringelni akaRRok a gééppel nem tom szerinted elég erős leszen oda
vagy tegyek bele mégegy páver szelepet

Nem tudom fejből Memméred a tijédet
nekem azvan a kormányra írova hogy Tapló vagy taper vagy én vagyok tapló vagy taper vagy mivan

éppen mostanában keresgélek uccaji fernit a gébbe...túdod -é hogy mekkora az átméRRője a CR tengelynek

bár honnén tudnád
Köves úton félek kormánnyom meg hajlik mint az országé
énigen

kigurútam a céerre supermotóztam krosszgumivaa...fél gondolat alatt benn a segge a kanyar a gumi kopik mint a dög...viszont van egy olyan kormányom amibe bármekkora erővel lehet kapaszkodni
Hát nem is tudom,ma sem ültem Majd holnap
temegnepofázzá baszki

űté temá krosszmotoron,kicsirigó
ha...ha jó olajat használsz megfelelő arányban kevered be ...és hagyod élni a 125 köccentit akkó nem rakódik le sok koksz sokan megveszik a krosszgépet és a 20% nem motorozzák ki..na akkor csöpög az olaj mindenhol....ezeket a gépeket forgatni kell ott élnek igazán
Lehet nem is értek hozzá.Nem gondolod?
ja bocs! ha te igy gondolod akkor én kérek elnézést hogy kérdezni mertem! üdv!
Le ne basszá má,mert nem segítek Szép
Évente egy alkalommal célszerű ránézni és kitakarítani. Vagy amikor lecsíped a hengert.
csak egy kérdés volt hogy kell-e tisztitani meg hogy érdemes-e! ha meg értesz hozzá nem kerül semmibe hogy válaszolj! köszi!
Érdekes mindenkinek mindig power baja van,nekem sose volt
Ménem nézitek át,mi kopott,fel kell heggejteni,kijavítgatni azt újszerű megint,nem egyszerűbb,mint szopni?
Hello mindenkinek, azt szeretném kérdezni h van cr 125 1999-es motorom én most lett felújítva a motorja minden de nincs benn olyan veszett nagy kompressziós miért van ,meg ha megpróbálom kihúzatni akkor olyat csinál mintha kifogyott volna belőle a benzin.
hali mindenkinek!milyen időközönként kell tisztitani a powert?vagy van valami jele hogy takaritani kellene?HPP-s blokk!köszi a választ!