Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze elküldöm mail-be is de itt a hirdetés linkje:
Lámpa
hello olyan gondom van hogy van egy honda cr 125 crossom 92 évjárat,ujratekercseltettem a gyujtástekercset,csak viszont nem tudom melyik vezeték melyikre volt forrasztva,van egy kék egy fehér és egy barna ha jol emlékszem a 2 barna volt összetekerve,esetleg ebben tudtok segiteni,van alul meg felül is egy tekercs és ezeknek a két széleire kell forrasztani,várom válaszotokat.köszönöm sziasztok.
e mail:norbika8484@freemail.hu
hello olyan gondom van hogy van egy honda cr 125 crossom 92 évjárat,ujratekercseltettem a gyujtástekercset,csak viszont nem tudom melyik vezeték melyikre volt forrasztva,van egy kék egy fehér és egy barna ha jol emlékszem a 2 barna volt összetekerve,esetleg ebben tudtok segiteni,van alul meg felül is egy tekercs és ezeknek a két széleire kell forrasztani,várom válaszotokat.köszönöm sziasztok
Köszönöm a válaszod!Esetleg az eladó hátsó lámpáról ha küldenél képet azt megköszönném,mert szükségem lenne egy hátsó lámpára!
Email címem:mathew87@freemail.hu
Köszi előre is
Szia!
Rátenni rá lehet fejidomot és hátsó lámpát is csak az a kérdés hogy a világítást hogy oldod meg. Megoldható csak a gyújtásnál kell valamit kicserélni. Nekem volt eladó fejidomom is meg van egy eladó hátsó lámpám. Nekem mindkettő a KTM-en volt amikor vettem csak nem volt bekötve. Az első fejidomot általában fel kell erősíteni a telóra a hátsónál nekem ki volt fúrva a sárvédő. Így nézett ki:
Sziasztok!
Segítségeteket kérném. Van egy 1992es Cr 125-öm és szeretnék rá rakni előre meg hátra lámpát!Ezeket az univerzális első fejidomokat rálehet tenni ezekre a gépekre?Például egy ilyet:
http://www.universalmotor.hu/p...
Meg azt szeretném még kérdezni hogy a hátsó sárvédőt egyszerübb átalakitani egy ledes lámpával mint egy univerzális lámpás hátsó sárvédőt venni igaz?
Aki esetleg csinált már ilyet cr-el, és le irná a tapasztalatait azt nagyon megköszönném!
Balesetmentes motorozást kívánok mindenkinek!
Egy napot késett...Magyar Posta
Oké
Kösz Keme megkaptam az üzemóramérőt!
hello,
úgy néz ki hétvége felé elmegyek megnézni 450-es crf-et, mit tudnátok róla mondani amit esetleg különösebb képpen meg kell nézni rajta? (az alapvetőeken kívűl)
szia.....mit tudsz mondani az elektromos powerrol(rc)? sokszor alitodig el? kenyes? ......agressziv?
2005-ös CR 125-höz keresek fehér oldalidomot. (amin a rajtszám lenne) Ha van valakinek eladó, dobjon egy mailt légyszi.
Azt nem tudom hogy király-e.De ez nagy ötlet volt az biztos.Szerintem még van sok ilyen trükk a tarsolyába.Majd kiszedjük belőle valahogy /vagy nem/de ez biztos.
Hmm Te honnét tudod,hogy király vagyok Leskelődöl?
Aha.
mert ki lett cserélve minden a blokkban!
Érdekelne engem is, de ha 5 üzemórát ment a dugó és jó akkor miért lett kiszedve?
srácok valaki nem tud vevőt a haverom mocijára xr600 170000 -180000 lenne az ár
csika csak király csávó látod baluxx tud ö segiteni is ha akar
köszöntem nektek
tudod...a pontok szélén amiket beütsz az anyag kitüremkedik,és azokon a kitüremkedéseken fog maga a csapágy megűlni.
Én még megkínálnám jó kis kék Loctitéval is
A csapágy fészkét pontozóval beütögeted.Ne tenyérrel,kalapáccsal
Felvettelek msn-re ott megtudjuk beszélni...
mi az?
Pontozd fel
Egy kérdés.Vettem új csapágyakat a hátsó kerékbe,és lötyög a csapágy házba.Most mi a teendő a felni kuka,vagy lehet gyógyítani valami perselyeztetéssel?